Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Seimo Pirmininko atstatydinimas


V. Muntianas lieka Seimo Pirmininko kėdėje  
Portalas lrt.lt", 2006 09 21 
Slaptame balsavime dėl nepasitinėjimo Seimo Pirmininku Viktoru Muntianu už jo pašalinimą balsavo 36, prieš – 22 parlamentarai, o 11 biuletenių buvo sugadinta. Iš viso balsavime dalyvavo 70 Seimo narių.
Seimo vadovas atstatydinamas, jei nepasitikėjimą juo slaptu balsavimu pareiškia daugiau kaip pusė – 71 iš 141 parlamentarų.
Valdančiųjų frakcijų atstovai nutarė nedalyvauti balsavime, nes, anot jų, tam nėra pagrindo.
Už V. Muntiano atstatydinimą balsavo Darbo ir liberaldemokratų frakcijos. Socialliberalai ir konservatoriai balsavo laisvai, o Liberalų sąjūdis – prieš atstatydinimą.
Nepasitikėjimas V. Muntianu buvo reiškiamas todėl, kad jis viešai komentavo atstatydintojo prezidento Rolando Pakso rėmėjo Jurijaus Borisovo išsiuntimo iš Lietuvos bylą.
Tuo metu V. Muntianas teigia neįsivaizduojantis, kaip galima pažeisti Konstituciją vien išsakius savo nuomonę.
Kalbėdamas Seime jis teigė, kad norėjo atkreipti dėmesį į mūsų visuomenėje vyraujančias nuostatas dėl teisminės valdžios sprendimų, jos įtakos ir pasitikėjimo ja pačia.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas