Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Seimo Pirmininko atstatydinimas


V.Uspaskichas nemato reikalo keisti Seimo pirmininką  
Portalas "Delfi", 2006 05 02 
Darbo partijos pirmininkas Viktoras Uspaskichas tvirtina nematąs būtinybės keisti Seimo pirmininko Viktoro Muntiano ir teigia, kad jo vadovaujama partija nėra net svarsčiusi Seimo pirmininko keitimo galimybių, sakoma Darbo partijos pranešime.
„Tikrai neketiname. V.Muntianas deklaruoja keliantis Vyriausybės programos uždavinius pagrindiniais prioritetais, tai puikiai sutampa su mūsų partijos pozicija, tad jo keitimas būtų didelė klaida šioje situacijoje“, - sako V.Uspaskichas.
Politikas pabrėžė griežtai neigiantis bet kokius gandus apie iškilusias grėsmes koalicijos ateičiai.
„Manau, kad koalicija šiuo metu yra ypatingai tvirta ir pajėgi puikiai dirbti. Nemanau, kad V.Muntiano nebuvimas partijos pirmininko pavaduotoju gali kaip nors neigiamai įtakoti koalicijos veiklą, ypatingai kai jis pats tvirtina tikįs partijos ir vyriausybės programa. Net ir jam pačiam pasitraukus iš Darbo partijos, situacija nesikeis“, - teigia V. Uspaskich.
Šeštadienį vykusiame "darbiečių" suvažiavime partijoje vykstančius procesus kritikuojantis V.Muntianas nebuvo perrinktas partijos vicepirmininku.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas