Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Prezidentės sprendimai


1. D. Grybauskaitė nusitaikė į politikų vardo fondus
Delfi.lt, 2016 12 15
Prezidentė Dalia Grybauskaitė teikia Seimui įstatymų pataisas, kuriomis siekiama įpareigoti organizacijas viešinti detalias ataskaitas apie gautą juridinių asmenų paramą – to nepadarius, būtų naikinamas paramos gavėjo statusas.
2. D. Grybauskaitė paskyrė M. Vainiutę teisingumo ministre
Delfi.lt, 2016 12 09
Prezidentė Dalia Grybauskaitė į naujai suformuotą Vyriausybę teisingumo ministre penktadienį paskyrė Mykolo Romerio universiteto profesorę Mildą Vainiutę. M.Vainiutę į teisingumo ministres pasiūlė Socialdemokratų partija. Tai yra ne pirma socialdemokratų pasiūlyta kandidatė.
3. Prezidentė pasiūlė Seimui atleisti Aukščiausiojo Teismo teisėją
Delfi.lt, 2016 12 09
Prezidentė Dalia Grybauskaitė penktadienį pateikė Seimui svarstyti Aukščiausiojo Teismo teisėjo Vladislovo Ranonio atleidimą, pasibaigus jo įgaliojimų laikui. V.Ranonis šio teismo teisėju Baudžiamųjų bylų skyriuje dirbo nuo 2008 metų. Aukščiausiame Teisme jis yra dirbęs ir 1990 – 1993 metais.
4. Prezidentė kirto galimai girtai darbe pasirodžiusiai teisėjai
Delfi.lt, 2016 05 02
Prezidentė Dalia Grybauskaitė už teisėjo vardo pažeminimą atleido Akmenės rajono apylinkės teismo teisėją Virginiją Jokubauskienę, kuri, įtariama, darbe buvo neblaivi.
5. D. Grybauskaitė pasirinko A. Valantiną
Delfi.lt, 2016 03 29
Prezidentė Dalia Grybauskaitė siūlo, kad Lietuvos apeliaciniam teismui vadovautų buvęs generalinis prokuroras Algimantas Valantinas.
6. Prezidentė suteikė malonę penkiems asmenims
Delfi.lt, 2016 03 25
Prezidentė Dalia Grybauskaitė, atsižvelgusi į Malonės komisijos rekomendacijas, penktadienį pasirašė dekretą dėl malonės suteikimo penkiems asmenims.
7. D. Grybauskaitės kantrybė trūko: ėmėsi veiksmų dėl skandalingojo Vyriausybės nutarimo
Delfi.lt, 2016 03 17
Dėl galimai neskaidriai priimto Vyriausybės nutarimo, padėjusio įteisinti vadinamąjį Vijūnėlės dvarą, prezidentė Dalia Grybauskaitė nusprendė kreiptis į Konstitucinį Teismą.
8. Dėl Vijūnėlės skandalo D. Grybauskaitė svarsto kreiptis į Konstitucinį Teismą
Delfi.lt, 2016 03 10
Prezidentė Dalia Grybauskaitė sako svarstanti galimybę kreiptis į Konstitucinį Teismą dėl prieštaringai vertinimo Vyriausybės nutarimo, kuriuo panaikintos kurortinių zonų ribos.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas