Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Apie viską pagalvota maksimaliai


1. „Vilniaus prekyba“ išėjo į žvalgybą
Gabrielė Vasiliauskaitė, Paulius Čiulaida, Verslo žinios, 2017 01 26
2016-2017m. „Vilniaus prekyba“ mažmeninės prekybos įmonių ir tiesiogiai su jomis susijusių verslų akcijas bei kapitalą po truputį sutraukia į vieną vietą arba deda į paketą - vieną šalį ir vieną kišenę, mažina tarpines prekybos bendrovių valdymo grandis ir įmonėse formuoja valdybas. Versle paprastai tai gali reikšti pasiruošimą išsiparduoti, eiti į biržą arba pirkti stambiu mastu.
2. „Framax“frančizę papildo pelninga didmena
Gabrielė Vasiliauskaitė, Jovita Budreikienė, Verslo žinios, 2017 01 25
Metų sandūroje išryškėję struktūriniai pokyčiai UAB „Maxima LT“ jau kurį laiką vyksta visoje daugiasluoksnėje „Vilniaus prekybos“ grupės valdomo prekybos verslo grandinėje. VŽ analizuoja kitos šios struktūros dedies -„Franmax“ atsiradimo priežastis, jos įvairias, didžiajai visuomenės daliai iki šiol nežinomas veikas ir keliones po užsienio šalis.
3. Vaistinių verslo flagmanės gelbės „Maxima LT“
Gabrielė Vasiliauskaitė, Rūta Balčiūnienė, Verslo žinios, 2017 01 24
Kluptelėjusio „Maximos“ verslo pergrupavimą turbūt taikliausiai VŽ apibūdino vienas grupės senbuvis: jo savininkė „Vilniaus prekyba“ ėmė tiesiogiai kištis į šios ir susijusių bendrovių valdymą, per naktį pakeitė, JVIaxima LT“ generalinį direktorių su visa aukščiausių vadovų komanda ir ieško žmonių, kurie atras stebuklingą receptą, kaip verslą vėl pastatyti ant kojų.
4. Naktinės „Maximos“ reformos: Numavičius pergrupuoja verslą
Gabrielė Vasiliauskaitė, Verslo žinios, 2017 01 24
Situacija versle greitai kinta - dar neseniai priimti sprendiniai pateisino lūkesčius, tačiau dabar ieškoma efektyvesnio valdymo. Šie Raimondos Kižienės, UAB „Vilniaus prekybos“ vadovės, žodžiai taikliausiai apibūdina Nerijaus Numavičiaus versluose pastaraisiais metais matomus struktūrinius pokyčius.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas