Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Kandidatai į prezidentus


1. Inauguruota D. Grybauskaitė: reikia tarnauti, o ne ponauti
Eglė Samoškaitė, Portalas "Delfi"", 2014 07 12
Prezidentė Dalia Grybauskaitė šeštadienį antrą kartą prisiekė tautai ir nuo tos akimirkos pradėjo antrąją savo kadenciją. Popiet premjeras Algirdas Butkevičius naujai prisiekusiai prezidentei grąžino Vyriausybės įgaliojimus.
2. D. Grybauskaitė griežtai įvertino, ką parodė rinkimai
Mindaugas Jackevičius, Portalas "Delfi"", 2014 05 26
Antrajai kadencijai perrinkta prezidentė Dalia Grybauskaitė pirmadienį surengė spaudos konferenciją. Jos metu D. Grybauskaitė džiaugėsi, kad Lietuvoje rinkimų rezultatus jau lemia ne pinigai ir ne reklama.
3. Kandidatas į prezidento postą Z. Balčytis: kiek Lietuvai kainavo prezidentės mokslai?
Dienraštis "Lietuvos rytas", 2014 05 23
Prezidentė D. Grybauskaitė savo klaidų nemato, tik pamokas. Kokios tai pamokos ir kiek Lietuvai kainavo prezidentės „mokslai"?
4. V. Uspaskich: „Pagrindinis Grybauskaitės ir konservatorių „tūsas“ Lietuvoje — sukurti priešą ir jį suvalgyti“
Portalas lrytas.lt, 2014 05 23
Tai — atsakas į Prezidentės apsimelavimą. Taip taip, jūs galvojate, kad konservatoriai Seime ginčijasi, kaip pakelti pensijas ar atlyginimus, kaip sukurti palankesnes verslo sąlygas ir padidinti darbo vietų skaičių, o galutinis rezultatas būtų mažesnė emigracija.
5. Z. Balčytis paprašė, kad D. Grybauskaitė atskleistų seną paslaptį
Portalas "Delfi"", 2014 05 22
Antrosios kadencijos siekianti prezidentė Dalia Grybauskaitė ir socialdemokratas Zigmantas Balčytis stojo į paskutinę akistatą televiziniuose debatuose.
6. Z. Balčytis turi naujų pretenzijų D. Grybauskaitei
Eglė Samoškaitė, Portalas "Delfi"", 2014 05 21
Socialdemokratų kandidatas į prezidentus Zigmantas Balčytis išsakė nepasitenkinimą, kad perrinkimo siekianti prezidentė Dalia Grybauskaitė naudojasi administraciniais resursais ir taip nevisiškai laikosi Lietuvos įstatymų.
7. Trečia diena po rinkimų: naujas Z. Balčyčio ir D. Grybauskaitės konfliktas
Šarūnas Černiauskas, Portalas "Delfi"", 2014 05 14
Prognozės, kad prezidento rinkimų kampanija po pirmojo turo įgis naują atspalvį, pildosi. Socdemų kandidatas Zigmantas Balčytis pereina į puolimą.
8. Balsų medžioklėje - penki skirtingi varovai
Dienraštis "Lietuvos rytas", 2014 05 13
Kam antrajame ture atiteks iš prezidento rinkimų trasos jau pasitraukusių politikų baisai, kurie po dviejų savaičių gali įžiebti intrigą? Kai kurių politologu nuomone, antrajame ture Dalia Grybauskaitė galėtu perimti Naglio Puteikio rinkėju balsus, tiesa, dalis jų į rinkimus gali neiti.
9. Politinės aritmetikos taisyklės – slidžios
Tadas Ignatavičius, Vytautas Bruveris, Valdas Bartasevičius, Martynas Čerkauskas, Asta Kuznecovaitė, Dienraštis "Lietuvos rytas", 2014 05 13
Ar kelių šimtų tūkstančių balsų persvara, kurią Dalia Grybauskaitė įgijo pirmajame prezidento rinkimų ture prieš Zigmantą Balčytį, garantuoja ramų gyvenimą lyderei prieš lemiamą dvikovą? Kaip rodo Lietuvos rinkimų istorija, nebūtinai, rašo „Lietuvos rytas“.
10. Z. Balčyčiui trūko kantrybė
Eglė Samoškaitė; Šarūnas Černiauskas, Portalas "Delfi"", 2014 05 13
Prezidento rinkimų kampanijos metu ramiai ir santūriai laikęsis socialdemokratų kandidatas Zigmantas Balčytis pratrūko. Socdemas įsižeidė, kad prezidentė Dalia Grybauskaitė rinkimų agitacijai, jo žodžiais, pasitelkė melą.
11. Politologai vardija kandidatų klaidas
Portalas "Delfi"", 2014 05 12
Grybauskaitei iki pergalės pirmajame prezidento rinkimų ture pritrūko vos kelių procentų rinkėjų balsų. Naujienų agentūros ELTA kalbintas politologas, Vytauto Didžiojo universiteto docentas Bernaras Ivanovas teigia, kad užkariauti didesnės pusės rinkėjų simpatijas D. Grybauskaitei būtų pavykę, jei ji būtų dėjusi daugiau pastangų kalbėdamasi su žmonėmis.
12. D. Grybauskaitė surengė žaibišką pasirodymąkandidatų nuotaikos, informacija iš štabų
Eglė Samoškaitė; BNS; Erika Fuks; Mindaugas Jackevičius, Portalas "Delfi"", 2014 05 11
Pasibaigus balsavimui prezidento rinkimuose kandidatai į prezidentus su savo štabų nariais rinkosi laukti rezultatų. Bene didžiausia intriga tapo rinkimų favoritės Dalios Grybauskaitės pasirodymas.
13. A. Zuokas atskleidė, kaip D. Grybauskaitė elgėsi debatų užkulisiuose
Mindaugas Jackevičius, Portalas "Delfi"", 2014 05 11
Į prezidentus kandidatuojantis Vilniaus meras Artūras Zuokas rinkimų rezultatų laukia Vilniaus gatvėje veikiančiame ispaniškų patiekalų restorane „Lizarran“. Jo palaikyti atėjo būrys bendražygių.
14. V. Tomaševskis naudoja agitaciją, erzinančią kitus kandidatus
Mindaugas Jackevičius, Portalas "Delfi"", 2014 05 08
Lietuvos lenkų rinkimų akcijos (LLRA) lyderis europarlamentaras Valdemaras Tomaševskis naudoja agitaciją, erzinančią kitus kandidatus į prezidentus.
15. Prezidento rinkimuose sukasi milijonai
Rūta Balčiūnienė, Dienraštis "Verslo žinios"", 2014 05 07
Maksimali suma, kurią visi septyni kandidatai į šalies vadovo postą gali išleisti rinkimų kampanijai, siekia 18,2 mln. Lt. Akivaizdu, kad išleista bus gerokai mažiau, nes šiandien aktyviai reklamuojasi tik du kandidatai – Zigmantas Balčytis ir Artūras Paulauskas.
16. A. Paulauskas išcenzūravo savo biografiją
Šarūnas Černiauskas, Eglė Samoškaitė, Portalas "Delfi"", 2014 05 06
Darbo partijos kandidatas į prezidentus Artūras Paulauskas rinkėjams pateikia ne visą informaciją apie savo karjerą.
17. Geriausiai D. Grybauskaitę puolė tik vienas konkurentas
Portalas lrt.lt", 2014 05 02
Treti Prezidento rinkimų debatai buvo kitokie negu ankstesni, vieningai tvirtina LRT kalbinti teisės, politikos ir viešųjų ryšių ekspertai. Šįkart esą vyravo puolamasis stilius, o atakos smaigalyje buvo dabartinė šalies vadovė Dalia Grybauskaitė.
18. Ekspertai: debatuose nustebino D. Grybauskaitė
Portalas lrt.lt", 2014 04 18
LRT.lt portalo kalbinti verslo, politikos ir ekonomikos ekspertai sako, kad pirmieji debatai staigmenų nepateikė.
19. Kandidatų į prezidentus šūkiai: nuo ko savąjį nusižiūrėjo D. Grybauskaitė
Portalas "Delfi"", 2014 04 14
Suvilioti rinkėjus šūkiu – kandidatams į prezidentus tenka nelengva užduotis vienu sakiniu parodyti piliečiams, ko jie siekia.
20. Prezidento rinkimai įsibėgėja: demaršas prieš D. Grybauskaitę
Šarūnas Černiauskas, Portalas "Delfi"", 2014 04 09
Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) trečiadienį kandidatams į prezidento postą įteikė kandidato pažymėjimus.
Iš viso: 37
Straipsniai: [1-20] [21-37]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas