Įstatymai

Skelbiamų konkursų sąlygos

Konkursų rezultatai

Nuomonės žiniasklaidoje


Konkurso „Lietuvos turizmo ir verslo prekės ženklo sukūrimo“ rezultatai


1. Lietuva pasaulyje prisistatys iš spalvotų detalių sudėtu savo kontūru
Rasa Lukaitytė, Portalas "Delfi"", 2008 06 09
Lietuva pasauliui prisistatys iš skirtingo dydžio spalvotų detalių sudėtu savo kontūru, ant kurio parašytas žodis „Lithuania". Tai galutinis sprendimas, kuris paaiškėjo pirmadienį atplėšus Lietuvos prekės ženklo konkursui pateiktus vokus.
2. Išrinktas preliminarus „drąsios" Lietuvos prekės ženklas
Rasa Lukaitytė, Portalas "Delfi"", 2008 06 04
Daugiau nei metus trunkantis Lietuvos prekės ženklo konkursas pasiekė finišą – Lietuvos „vizitinė kortelė" išrinkta. Trečiadienį posėdžiavusi Lietuvos turizmo plėtros agentūros (LTPA) sudaryta komisija preliminariu laimėtoju išrinko prekės ženklą, kuriame užkoduotas žodis „Lithuania".
3. Prekės ženklo konkurso favoritas - „DDB Vilnius“
Portalas "Delfi"", 2007 07 10
Įvertinus konkursui pateiktus projektus bei atplėšus vokus su kūrybinių agentūrų devizo šifrais sudaryta preliminari Lietuvos prekės ženklo pasiūlymų eilė. Vertinimo komisijos posėdyje iš pateiktų dvylikos siūlomų variantų sudaryta preliminari pasiūlytų kūrybinių sprendimų eilė. Pirmoje vietoje – UAB „DDB Vilnius“ pateiktas Lietuvos prekės ženklo projektas.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas