Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Rinkimų technologijos


1. Dosnus dovanotojas atsipirko atgaila
Lietuvos rytas, 2016 09 30
Kandidatas į Seimą savo rinkėjams padovanojo televizorių ir skalbimo mašiną, bet Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) geradariui buvo atlaidi - neužkirto jam kelio rungtis dėl mandato.
2. VRK: konservatorių renginys sostinėje su J. Didžiuliu — rinkėjų papirkinėjimas
Delfi.lt, 2016 05 26
Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) ketvirtadienį konstatavo, kad gegužės pradžioje renginį sostinės Katedros aikštėje su žinomu muzikantu Jurgiu Didžiuliu suorganizavę konservatoriai pažeidė Seimo rinkimų įstatymo nuostatą, draudžiančią papirkti rinkėjus.
3. Žinia apie kyšį E. Masiuliui – tikra „bomba“ prieš rinkimus
Delfi.lt, 2016 05 12
Žinia apie tai, kad Specialiųjų tyrimų tarnyba tiria įtarimus apie Liberalų sąjūdžio lyderiui Eligijui Masiuliui duotą kyšį yra tikra „bomba“ liberalams priešrinkiminiu laikotarpiu, BNS sakė politologas Mažvydas Jastramskis.
4. Rinkimai pagal socialdemokratus: jeigu balsuosi, gausi 5 eurus
Dainius Sinkevičius, Delfi.lt, 2016 05 09
Jeigu per rinkimus balsuosi už socialdemokratus, gausi 5 eurus. Tokiais pažadais švaistėsi du vyrai, kuriuos teismas pripažino kaltais dėl kliudymo rinkėjams pasinaudoti įstatyme numatyta rinkimų teise.
5. Socialdemokratų siūlymą dėl PVM sieja su artėjančiais rinkimais
Delfi.lt, 2016 05 06
Socialdemokratų siūlymą mažinti pridėtinės vertės mokesčio (PVM) tarifą politologas Ramūnas Vilpišauskas sieja su artėjančiais Seimo rinkimais.
6. A. Butkevičius: prasidėjusi rinkimų kampanija – nesveikai agresyvi
Delfi.lt, 2016 05 06
Anksti prasidėjusi Seimo rinkimų kampanija yra „nesveikai agresyvi“, teigia premjeras valdančiosios Socialdemokratų partijos pirmininkas Algirdas Butkevičius.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas