Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Skandalai: VSD prieš laisvą spaudą


1. Sekimo skandalas dar nepalaidotas
Portalas "Delfi"", 2010 10 12
Per dešimt šių metų mėnesių vos penkis posėdžius tesurengusi Operatyvinės veiklos parlamentinės kontrolės komisija (OVPKK) birželį liko be vadovo.
2. VSD kvietė pokalbiui mokslo darbą apie islamą rašančią VU TSPMI studentę
Portalas "Delfi"", 2010 06 04
Valstybės saugumo departamento (VSD) akiratyje atsidūrė bakalauro darbą apie Baltijos valstybėse gyvenančius musulmonus parašiusi ir šia tema besidominti studentė.
3. Dėl žurnalistų klausymosi kalti ne teisėjai ar prokurorai, o įstatymai?
Eglė Samoškaitė, Portalas "Delfi"", 2010 02 01
Lietuvoje operatyvinė veikla buvo likusi be priežiūros, nes esami įstatymai nesudaro sąlygų deramai jos kontroliuoti. Prie tokios išvados pirmadienį priėjo Seime posėdžiavusi Operatyvinės veiklos parlamentinės kontrolės komisija, tirianti galimą žurnalistų pokalbių klausymąsi.
4. Pokalbių klausymasis, arba užduotis prezidentei
Kęstutis Girnius, Portalas "Delfi"", 2010 01 20
Nėra paslaptis, kad Lietuvos teisėsauga giliai pažeista. Pastaraisiais mėnesiais vadinamoji pedofilų byla paskatino Lietuvos politikus ir paprastus žmones susidomėti prokuratūros veikla.
5. A.Sacharukas: VSD prašymu duotos sankcijos klausyti pokalbių nė karto nevirto ikiteisminiu tyrimu
Portalas "Delfi"", 2010 01 18
Seimo Operatyvinės veiklos parlamentinės kontrolės komisijos pirmininkas Aleksandras Sacharukas tvirtina, kad Valstybės saugumo departamento (VSD) prašymu išduotos sankcijos slapta klausyti pokalbių nė vienu atveju nesibaigė ikiteisminiu tyrimu.
6. Šiaulių teismo pirmininkas turėtų dalyvauti galimą žurnalistų sekimą tiriančios Seimo komisijos posėdyje
Portalas "Delfi"", 2010 01 05
Teisėjų taryba antradienį pranešė mananti, kad Šiaulių apygardos teismo pirmininkas Boleslovas Kalainis turėtų dalyvauti galimą žurnalistų sekimą tiriančios Seimo Operatyvinės veiklos parlamentinės kontrolės komisijos posėdyje.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas