Publikacijos apie šalies įvaizdį

Garbingi vizitai į mūsų šalį

Verslo įvaizdis užsienyje

Lietuva tarptautinėje arenoje

Patriotiškumas ir įvaizdis

Lietuvos įvaizdis internete

Rengiami konkursai

Nusikalstama veikla užsienyje

Garbingi apdovanojimai

Ar lietuviai girtauja?

Pareigūnai vairuoja drąsiai

Nusikaltimai prieš vaikus

Pikantiškos situacijos, titulai ir įvaizdis


Nusikaltimai prieš vaikus


1. Tragedija Radviliškio rajone: tėvas karštu žarstekliu talžė mažametę dukrą
Klaipėda, 2017 09 19
Pirmadienį Radviliškio rajone esančiame Šiaulaičių kaime neblaivus vyras karštu žarstekliu sudavė savo dešimtmetei dukrai per veidą.
2. Radviliškyje paauglę mušusios girtos mamos kaimynė nesustabdė – dar padėjo smurtauti
Delfi.lt, 2017 09 17
Mažametę dukrą mušusios motinos blaivi draugė ne tik nesustabdė, bet dar ir padėjo smurtu auklėti paauglę. Moterų ieško policija, o mergaitę globoti apsiėmė jos patėvis.
3. Į areštinę uždarytas kočėlu berniukui trenkęs kaunietis
Kauno diena, 2017 09 13
Kauno policija į areštinę uždarė neblaivų vyrą, kuris trenkė kočėlu berniukui.
4. Dukrelės nužudymu kaltinamą daugiavaikį tėvą siūloma įkalinti
Diena media, 2017 09 13
Laisvės atėmimas vienuolikai metų ir apie 20 tūkst. eurų Valstybinės ligonių kasos ieškinys už bandymą išgelbėti mažylės gyvybę bei beveik devynis mėnesius trukusį dirbtinį jos palaikymą. Tokia bausmė pasiūlyta bejėgiškos būklės savo trijų mėnesių dukrelės nužudymu kaltinamam 25-erių metų kauniečiui Giedriui Kuzariui.
5. Kauno policija tiria kūdikio mirtį
Diena media, 2017 09 05
Kauno policija aiškinasi, kokiomis aplinkybėmis mirė jonaviškės kūdikis.
6. Šiauliuose į mokyklą atėjęs sumuštas mažametis prisipažino, kad tai padarė mama
Delfi.lt, 2017 09 05
Į Šiaulių mokyklą atėjęs mažametis sulaukė didelio mokytojų dėmesio. Ant vaiko veido ir kūno matėsi įdrėskimai ir kraujosrūvos. Berniukas primažino, kad tai padarė jo mama.
7. Baseine Vilniuje nuskendo vaikas
Delfi.lt, 2017 09 05
Antradienį vakare, apie 18.30 val., policijai pranešta, kad Vilniuje, Kareivių gatvėje esančiame sporto ir sveikatingumo centre „Impuls“ nuskendo 2009 m. gimęs berniukas.
8. Į Kauno ligoninę paguldyta mažametė – apsidegino karšta sriuba
Delfi.lt, 2017 08 30
Kaune į ligoninę paguldyta vos metukų amžiaus mergaitė. Medikai mergaitei nustatė 32% kūno apdegimą. Mažametės motina teigia, kad jos dukra pati apsipylė karšta sriuba.
9. Vilniuje – neįprasta krata: rasti įkalčiai šokiravo net visko mačiusius kriminalistus
Dainius Sinkevičius, Delfi.lt, 2017 08 30
Daugybę sunkių nusikaltimų ištyrę Lietuvos kriminalinės policijos biuro pareigūnai, iš savo kolegų Vokietijoje gavę per slaptą tarptautinę operaciją surinktą informaciją, viename sostinės daugiabučių rajone atliko kratą – jos metu rasti įkalčiai pribloškė net ir daug mačiusius kriminalistus.
10. Vaiką sumušęs girtas tėvas, artėjant nakčiai, jį paliko gatvėje
Delfi.lt, 2017 08 26
Kauno rajone dešimtmetį berniuką tenka glausti jo giminaičiams, mat girtas įsisiautėjęs jo tėvas, artėjant nakčiai, vaiką paliko gatvėje.
11. Ukmergėje žiaurus tėvo elgesys su vos 2 metukų dukryte
Delfi.lt, 2017 08 24
Trečiadienį Ukmergėje vyras smurtavo prieš savo mažametę dukrą. Žiaurus tėvo elgesys sunkiai paaiškinamas. Jis griebė už rankos verkiančią vos dviejų metukų dukrą ir metė ją ant grindų. Vyrą dar labiau sunervino kai mergaitė pradėjo garsiau verkti. Metė dukrai į akį plastikinį vaikišką buteliuką su vandeniu.
12. Telšių rajone girtas tėvas apspardė sūnų
Ingrida Steniulienė, Klaipėda, 2017 08 22
Telšių rajone sulaikytas ir į areštinę uždarytas vyras, kuris spyrė į koją savo sūnui.
13. Būdviečio kaime mažametei sužalota galva
Delfi.lt, 2017 08 20
Rugpjūčio 19 d. 10 val. 38 min. į Marijampolės ligoninę iš Būdviečio kaime esančių namų dėl galvos traumos atvežta mergytė (g. 2014 m.).
14. Kauno rajone senyvo amžiaus kaimynė su rykšte daužė mažametės kojas
Portalas "Delfi", 2017 08 18
Ketvirtadienį Žiegždrių kaime neįtikėtinai žiaurus 83 metų senolės elgesys. Ji 15 kartų rykštę smogė per kaimyno mažametės dukros kojas. Mergaitė patyrė stiprų skausmą.
15. Jauna motina trijų metukų dukrai spyrė į galvą
Delfi.lt, 2017 08 15
Rugpjūčio 13 d., apie 11 val., moteris, gimusi 1992 m., gyvenanti Laikinuose šeimos namuose Telšiuose, bendro naudojimo tualete spyrė dukrai, gimusiai 2014 m., į galvą, taip jai sukeldama fizinį skausmą.
16. Jonaitiškių kaime neblaivaus vyro žiaurus elgesys su mažamečiais
Delfi.lt, 2017 08 12
Penktadienį Radviliškio rajone esančiame Jonaitiškių kaime neblaivus vyras skriaudė du mažamečius vaikus. Jis už rankų pakėlęs berniuką metė jį ant žemės. Taip pat tempė mergaitę tam, kad ją įmestų į namo nuotėkų šulinį. Laimei mergaitė išsilaisvino ir pabėgo.
17. Prieš vaikus smurtavę artimieji – areštinėse
Delfi.lt, 2017 08 12
Dėl smurto prieš vaikus į areštines artimieji uždaryti Klaipėdos, Radviliškio ir Panevėžio rajonuose, į areštinę uždarytas ir Radviliškio rajone prieš motiną smurtavęs neblaivus vaikas, pranešė Policijos departamentas.
18. Kaune stipriai sužalotas kūdikis: nustatytas kaukolės lūžis
Delfi.lt, 2017 08 07
Sekmadienį į Kauno ligoninę paguldytas kūdikis. Pranešta, kad šis stipriai sužalotas. Pirminiais duomenimis kūdikis iškrito iš vežimėlio. Naujagimiui nustatytas kaukolės lūžis.
19. Druskininkuose ant penkiamečio užvirto spinta
Delfi.lt, 2017 08 06
Rugpjūčio 5 d. apie 13.18 val. į Druskininkų ligoninę pristatytas mažametis (gim. 2012 m.). Jam nustatytas krūtinės ląstos sumušimas, kairio kelio sumušimas bei galvos trauma. Po medikų apžiūros, berniukas išleistas į namus.
20. Dėl nuplikytų vaikelių policija pradėjo ikiteisminius tyrimus
Delfi.lt, 2017 08 05
Policija, rugpjūčio 2 d. gavusi Radviliškio r. Vaiko teisių apsaugos skyriaus pranešimą, pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl nesunkaus kūno sužalojimo.
Iš viso: 127
Straipsniai: [1-20] [21-40] [41-60] [61-80] [81-100] [101-120] [121-127]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas