Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Valdininkų ir politikų korupcija


1. Korupcijos byloje – įtarimai Liberalų sąjūdžiui ir Darbo partijai, E.Masiulis iš R.Kurlianskio ėmė ne tik pinigus
Lauryna Vireliūnaitė, 15min.lt, 2017 09 22
Vienoje stambiausių politinės korupcijos bylų teisėsauga pareiškė įtarimus dviem parlamentinėms partijoms – Liberalų sąjūdžiui ir Darbo partijai. Prokuratūra įtaria, kad buvęs liberalų pirmininkas ėmė ne tik piniginį kyšį, bet ir kyšius nematerialia forma. Buvęs parlamentaras Šarūnas Gustainis, anot prokurorų, galėjo paimti 8,7 tūkst. eurų kyšį, užmaskuotą kaip paramą viešajai įstaigai. Dėl liberalų rinkimų kampanijos finansavimo iš neteisėto šaltinio prokurorai kreipėsi į Vyriausiąją rinkimų komisiją (VRK).
2. Kauno apygardos teismo teisėjui R. Antanavičiui pareikšti įtarimai papirkimu
Delfi.lt, 2017 08 04
Kauno apygardos teismo teisėjui Ramūnui Antanavičiui pareikšti įtarimai papirkimu, penktadienį pranešė Generalinė prokuratūra.
3. Kyšio atsisakęs teisėjas STT padėjo jau antrą kartą: sučiuptas advokatas, teisėjas ir prokuroras
Dainius Sinkevičius, Delfi.lt, 2017 06 29
Aiškėja naujos skandalingos aplinkybės ketvirtadienį Lietuvą sukrėtusiame korupcijos skandale – įtariama, kad Mažeikių teisėjui kyšį siūlę jo kolegos iš Kauno apygardos teismo ir Mažeikių prokuratūros veikė žinomo vietos verslininko naudai. Šis dievagojasi, kad teisėsaugininkų pagalbos net neprašė, nors su vienu jų žaisdavo tenisą. Bet teisėjas, kurį bandyta papirkti, – ne pėsčias, nors jį bandyta papirkti ir anksčiau.
4. Kalėjimų departamentas – priežiūros tarnybų dėmesio centre
Delfi.lt, 2017 02 03
Kauno tardymo izoliatoriuje pirties vedėja vadovauja pirčiai, kurios nėra, paslaugos ir prekės gali būti perkamos iš įmonių, galbūt susijusių su izoliatoriaus darbuotojais, o kai kurios prekės galėjo būti įsigyjamos už kelis ar keliolika kartų didesnę nei rinkos kainą. Tokius įtarimus imasi tirti Viešųjų pirkimų tarnyba, Valstybės kontrolė ir Vyriausioji tarnybinės etikos komisija.
5. Premjeras perduoda situacijos Kauno tardymo izoliatoriuje nagrinėjimą Teisingumo ministerijai
Delfi.lt, 2017 02 03
Ministras pirmininkas Saulius Skvernelis penktadienį nurodė Teisingumo ministerijai atlikti tyrimą dėl galimų pažeidimų Kauno tardymo izoliatoriuje.
6. D. Bradauskas galėjo veikti „MG Baltic“ ir „Vilniaus prekybos“ naudai
Delfi.lt, 2017 01 09
Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) viršininkas Dainoras Bradauskas, dėl kurio galimai korupcinės veiklos Finansų ministerija pradėjo tarnybinio nusižengimo tyrimą, įtariamas neteisėtu poveikiu VMI atliekamiems didžiausių verslo grupių „MG Baltic“ ir „Vilniaus prekyba“ finansiniams patikrinimams.
7. D. Bradauskas: jaučiuosi teisus, bendradarbiausiu
Delfi.lt, 2017 01 09
Tarnybiniu nusižengimu dėl galimai korupcinės veiklos įtariamas Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) vadovas Dainoras Bradauskas tikina, kad jaučiasi teisus ir sako bendradarbiausiantis su jo veiklą tiriančia Finansų ministerija.
8. STT pranešė apie galimai korupcinę VMI vadovo D. Bradausko veiklą
Delfi.lt, 2017 01 04
Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) pranešė apie galimai korupcinę Valstybinės mokesčių inspekcijos vadovo Dainoro Bradausko veiklą, Finansų ministerija pradėjo tarnybinio nusižengimo tyrimą.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas