Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Seimo kanceliarijos krizė


1. Seimo pinigus iššvaisčiusi kasininkė ir jos draugė už grotų praleis po 2 metus
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2012 12 13
Buvusi Seimo kasininkė Regina Petkelienė ir jos draugė Ona Goluskaitė siunčiamos už grotų – Lietuvos apeliacinis teismas paskelbė, kad moterys iššvaistė 441 tūkst. litų ir už grotų turės praleisti po 2 metus. Nuosprendis iš karto įsiteisėjo, tad moterys artimiausiu metu bus uždarytos į Panevėžio moterų pataisos namus.
2. Įtarimų sulaukusi buvusi Seimo Finansų departamento vadovė D.Petrauskienė nuteistą kasininkę kaltina šmeižtu
Portalas alfa.lt", 2012 10 31
Buvusi Seimo Finansų departamento direktorė Danutė Petrauskienė pareiškė, kad į teismą paduos buvusią Seimo kasininkę Reginą Petkelienę, kuri teigia, jog dalį pinigų iš Seimo kasos yra davusi ir jai.
3. Seimo kasą tikrindavusiai komisijai - įtarimų šešėlis
Portalas "Delfi"", 2012 08 27
Seime greičiausiai liks dirbti aštuoni asmenys, įtariami aplaidžiu buhalterijos tvarkymu. Seimo darbuotojai nemalonumų sulaukė buvusiai Seimo kasininkei iššvaisčius šimtus tūkstančių litų.
4. Seimo kanceliarija iš buvusios kasininkės R.Petkelienės ir O.Goluskaitės sieks prisiteisti 436 tūkst. litų
Portalas alfa.lt", 2012 03 14
Seimo kanceliarija iš buvusios kasininkės Reginos Petkelienės prašo priteisti 62 tūkst. 556 litus, o iš Nacionalinės sveikatos tarybos buhalterės Olgos Goluskaitės - 373 tūkst. 500 litų.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas