Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Seimo Pirmininko atstatydinimas


101. Socialliberalai tikisi politinių partnerių paramos ir grasina koalicijos griūtimi
Lauryna Vireliūnaitė, Dienraštis "Respublika", 2006 04 10
Antradienį įvyksiančio balsavimo dėl nepasitikėjimo Seimo pirmininku Artūru Paulausku išvakarėse Darbo partija tarybos posėdyje žada apsispręsti, kaip elgsis socialliberalų pirmininko atžvilgiu.
102. Nepasitikėjimas
Savaitraštis „Ekstra“", 2006 04 10
Seimo opozicija baigė rinkti parašus dėl nepasitikėjimo Seimo pirmininku Artūru Paulausku. Iš viso šią iniciatyvą savo parašais parėmė 36 opozicinių frakcijų ir mišrios Seimo narių grupės nariai.
103. "Darbiečiai" lošia interpeliacijos kortomis
Dienraštis "Lietuvos žinios", 2006 04 08
Interpeliacijos Seimo pirmininkui išvakarėse skubiai kviečiamas Darbo partijos tarybos posėdis, kuriame gali kilti diskusija dėl valdančiosios koalicijos ateities.
104. A.Paulauskas skelbiasi esąs reformų parlamento kanceliarijoje iniciatorius
Lietuvos radijas, 2006 04 07
Seimo pirmininkui Artūrui Paulauskui nesuprantamos opozicijos iniciatyvos jį atstatydinti dėl parlamento kanceliarijoje kilusio "privilegijų" skandalo.
105. Kodėl ir kas nepasitiki A.Paulausku
Jūratė Damulytė, Savaitraštis „Atgimimas”, 2006 04 07
Seimo opozicija, regis, antrąkart šioje Seimo kadencijoje suvienijo jėgas. Paskutinį kartą tokį konservatorių, liberalcentristų, liberalų ir liberaldemokratų bendrą veikimą stebėjome per vadinamąjį „Draugystės” viešbučio skandalą, kai buvo gana stipriai užsimota prieš socialdemokratų lyderį premjerą Algirdą Brazauską.
106. Opozicija klibina A.Paulausko kėdę
Justė Osipovaitė, Dienraštis "Respublika", 2006 04 07
Seimo opozicijai pavyko surinkti reikiamą parlamentarų parašų skaičių pradėti nepasitikėjimo Seimo pirmininku Artūru Paulausku procedūrą.
107. A.Paulauskas: ant manęs bandoma sukarti visus Seimo šunis
Portalas "Delfi", 2006 04 05
Seimo pirmininkas Artūras Paulauskas nelinkęs prisiimti atsakomybės dėl parlamento kanceliarijoje kerojusios privilegijų sistemos.
108. Užsimota iš posto versti Seimo vadovą
Dienraštis "Lietuvos žinios", 2006 04 05
Seimo opozicinės frakcijos žada jau šią savaitę surinkti parašus ir siūlyti Seimui svarstyti pasitikėjimo parlamento vadovu Artūru Paulausku klausimą.
109. Opozicija užsimojo prieš Seimo vadovą
Dienraštis "Kauno diena", 2006 04 05
Rytoj numatytas parlamentarų balsavimas dėl privilegijų skandaluose besimurkdančio Seimo kanclerio Arvydo Kregždės likimo gali ir neįvykti.
110. Opozicija ketina pareikšti nepasitikėjimą A.Paulausku
Eglė Digrytė, Portalas "Delfi", 2006 04 04
Opozicija užsimojo reikalauti ne tik Seimo kanceliarijos, kurioje išsikerojo aukštiems valdininkams prieinamų privilegijų sistema, vadovo Arvydo Kregždės atleidimo, bet ir pareikšti nepasitikėjimą parlamento pirmininku Artūru Paulausku.
Iš viso: 110
Straipsniai: [1-20] [21-40] [41-60] [61-80] [81-100] [101-110]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas