Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Seimo Pirmininko atstatydinimas


81. V. Blinkevičiūtė įteikė atsistatydinimo pareiškimą, A.Brazauskas neskuba jo teikti prezidentui
Vija Pakalkaitė, Portalas "Delfi", 2006 04 12
Trečiadienį prieš pat Vyriausybės posėdį socialliberalų deleguota socialinės apsaugos ir darbo ministrė, Vilija Blinkevičiūtė įteikė premjerui Algirdui Brazauskui atsistatydinimo pareiškimą.
82. Šuniška komedija - A.Paulausko tragedija
Robertas Kartavičius, Dienraštis "Vakaro žinios", 2006 04 12
Balsavimas dėl A.Paulausko parodė, kad keturių partijų valdančiosios daugumos nuolat viešai demonstruojamas susikalbėjimas virto pelenais.
83. Koalicijos partneriai atsikratė Paulausko
Jūratė Skėrytė, Dienraštis "Lietuvos žinios", 2006 04 12
Opozicijai atstatydinti Seimo vadovą Artūrą Paulauską vakar padėjo valdančiosios daugumos atstovai. Oficialiai paramą jam demonstravę "darbiečiai" prie balsadėžių jį išdavė, o vėliau Darbo partijos lyderis pareiškė su bendražygiais sieksiąs premjero posto.
84. A.Paulausko nelaimė - R.Pakso kopijavimas
Asta Martišiūtė, Dienraštis "Respublika", 2006 04 12
Politologas Alvidas Lukošaitis tvirtina, kad Artūras Paulauskas formaliai atstatydintas dėl šuniuko, tačiau iš tiesų balsavimo rezultatai parodė, jog valdančiajai koalicijai socialliberalai buvo įgrisę.
85. Po A.Paulausko fiasko griūva koalicija
Lauryna Vireliūnaitė, Dienraštis "Respublika", 2006 04 12
Seimui antrą kadenciją vadovavęs Artūras Paulauskas vakar iš pareigų atstatydintas triuškinančia persvara.
86. Laiko ženklai
Dienraštis "Lietuvos rytas", 2006 04 12
Seimo pirmininkas A.Paulauskas atstatydintas įspūdinga balsų dauguma – už jo pašalinimą balsavo 94 Seimo nariai, tik 11 buvo prieš.
87. Apie valdžios viršūnių krizę – iš pirmų lūpų
Dienraštis "Lietuvos rytas", 2006 04 12
„Mačiau, kad būtent taip ir gali viskas susiklostyti“, – vakar po jam lemtingo balsavimo ištarė Artūras Paulauskas.
88. Seimo vadovą politikai sudorojo lengva ranka
Dienraštis "Lietuvos rytas", 2006 04 12
Politinės kovos dėl Seimo pirmininko Artūro Paulausko likimo parlamente užvirė nuo pat ankstyvo ryto, dar prieš prasidedant plenariniam posėdžiui.
89. A.Paulauskas – pažemintas ir išduotas
Rimvydas Valatka, Dienraštis "Lietuvos rytas", 2006 04 12
Nuo 2004 metų rudens sunkiai statomas valdžios mūras neteko rišamosios medžiagos – A.Paulausko vadovaujamų socialliberalų.
90. A. Kubilius: balsavimas atspindi Lietuvos piliečių nuomonę
Portalas „Omni“, 2006 04 11
Tėvynės sąjungos pirmininkas Andrius Kubilius po pavykusio balsavimo dėl Artūro Paulausko atleidimo iš Seimo pirmininko pareigų teigė: "Mes inicijavome šį balsavimą ir rezultatus turime. Nepaisant šių rezultatų, norėčiau padėkoti dabar jau buvusiam Seimo Pirmininkui A. Paulauskui, su kuriuo visi kartu dirbome penkis su puse metų".
91. V.Uspaskichas: nauja dauguma galima iš tų pačių narių
Eglė Digrytė, Portalas "Delfi", 2006 04 11
Darbo partijos pirmininkas Viktoras Uspaskichas tvirtina, kad naują valdančiąją koaliciją būtų galima suformuoti iš dabartinę daugumą sudarančių politinių jėgų – „darbiečių", socialdemokratų, Naujosios sąjungos ir Valstiečių liaudininkų partijos.
92. Naujoji sąjunga traukiasi iš koalicijos
Eglė Digrytė, Portalas "Delfi", 2006 04 11
Atstatydinus Seimo pirmininką Artūrą Paulauską jo vadovaujama Naujoji sąjunga (socialliberalai) nusprendė pasitraukti iš valdančiosios koalicijos.
93. A.Paulauskas atstatydintas iš Seimo pirmininko pareigų
Eglė Digrytė, Portalas "Delfi", 2006 04 11
Seimo pirmininkas Artūras Paulauskas pralaimėjo balsavimą dėl nepasitikėjimo juo.
94. V. Uspaskichas mano, kad A. Paulauskas liks savo poste
Portalas „Omni“, 2006 04 11
Valdančiosios Darbo partijos (DP) lyderis Viktoras Uspaskichas linkęs manyti, jog balsavimas dėl nepasitikėjimo parlamento vadovu Artūru Paulausku baigsis pastarojo naudai.
95. A.Paulauskas neatsistatydina ir laukia balsavimo dėl interpeliacijos
Eglė Digrytė, Portalas "Delfi", 2006 04 11
Seimo pirmininkas Artūras Paulauskas nusprendė nesitraukti iš posto ir laukia antradienį popiet numatyto balsavimo dėl nepasitikėjimo juo.
96. Socdemai dėl A.Paulausko balsuos laisvai
Eglė Digrytė, Portalas "Delfi", 2006 04 11
Seimo socialdemokratai ketina dėl opozicijos inicijuojamo nepasitikėjimo parlamento vadovu Artūru Paulausku balsuoti laisvai.
97. A.Paulauskas dreba dėl posto
Deimantas Kniška, Dienraštis "Vakaro žinios", 2006 04 11
Seimo pirmininkas Artūras Paulauskas visais įmanomais būdais siekia išsaugoti postą: nepavykus sušaukti Koalicinės tarybos posėdžio, vakar jis sušaukė visų valdančiųjų partijų vadovus pasitarti.
98. Koalicijos partneriai erzina Seimo pirmininką A.Paulauską
Ramunė Vaičiulytė, Dienraštis "Respublika", 2006 04 11
Vakar, prieš numatomą balsavimą dėl nepasitikėjimo Seimo pirmininku Artūru Paulausku, netikėtai sušauktas valdančiųjų partijų lyderių susitikimas.
99. Koalicijos vandens drumstimas aplink A.Paulauską
Eglė Digrytė, Portalas "Delfi", 2006 04 10
Konservatorių žygis prieš Seimo pirmininką Artūrą Paulauską pirmomis minutėmis tiek valdančiosios koalicijos, tiek kitų opozicinių partijų kariaunoms galėjo sukelti nemažai gardaus juoko.
100. Dėl nepasitikėjimo A.Paulausku valdančiosios partijos žada spręsti savarankiškai
Eglė Digrytė, Portalas "Delfi", 2006 04 10
Kaip balsuoti dėl opozicijos inicijuojamo nepasitikėjimo Seimo pirmininku Artūru Paulausku, valdančiosios koalicijos partijos žada apsispręsti savarankiškai savo partinėse struktūrose.
Iš viso: 110
Straipsniai: [1-20] [21-40] [41-60] [61-80] [81-100] [101-110]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas