Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Seimo Pirmininko atstatydinimas


61. V.Landsbergis: "Tai - koalicijos partnerių išdavystė“
Dienraštis "Respublika", 2006 04 13
Europos Parlamento narys, buvęs pirmasis atkurtos nepriklausomos Lietuvos Seimo vadovas Vytautas Landsbergis antradienio įvykius šalies Parlamente ir Seimo pirmininko Artūro Paulausko atstatydinimą vadina koalicijos partnerių išdavyste.
62. A.Kubilius - azartiškas lošėjas ar...
Gediminas Rėklaitis, Dienraštis "Respublika", 2006 04 13
Seimo opozicijos lyderis Andrius Kubilius - dviprasmiškoje situacijoje. Interpeliaciją Parlamento pirmininkui Artūrui Paulauskui organizavęs Tėvynės Sąjungos (konservatorių) lyderis po netikėtai pavykusios iniciatyvos atsidūrė ceitnote - jam reikia suktis iš situacijos ir priimti greitus sprendimus.
63. Posto netekęs A.Paulauskas liko be privilegijų, bet su apsauga
Asta Martišiūtė, Dienraštis "Respublika", 2006 04 13
Seimo pirmininko pareigas praradęs Artūras Paulauskas neturi nei kabineto, nei vietos Seimo posėdžių salėje, nei automobilio, tačiau jo kieme vis dar stovi apsaugininkų būdelė, o joje dieną naktį budi Vadovybės apsaugos departamento (VAD) vyrai.
64. Premjeras nori V.Blinkevičiūtės
Lauryna Vireliūnaitė, Dienraštis "Respublika", 2006 04 13
Premjeras Algirdas Brazauskas mano, kad Vyriausybės sudėtis neturi keistis. Jis vakar atkalbinėjo socialinės apsaugos ir darbo ministrę Viliją Blinkevičiūtę, ketinančią atsisakyti posto.
65. Krizė įveikta per valandą
Gediminas Rėklaitis, Dienraštis "Respublika", 2006 04 13
Po Seimo pirmininko Artūro Paulausko atstatydinimo prasidėjusi valdžios krizė truko mažiau nei parą. Vakar susirinkę likusių trijų koalicijos partnerių - Darbo partijos, socialdemokratų ir valstiečių liaudininkų - lyderiai pasirašė atnaujintą sutartį.
66. Iš valdžios olimpo – į žemę
Tadas Ignatavičius, Dienraštis "Lietuvos rytas", 2006 04 13
Keliolika metų valdžios viršūnėse išsilaikęs Artūras Paulauskas nebeturi apsaugos, tarnybinio automobilio ir netgi kėdės Seimo posėdžių salėje.
67. Tylus balsas slepia tvirtą stuburą
Tadas Ignatavičius, Dienraštis "Lietuvos rytas", 2006 04 13
Seimo vadovo postas – tramplinas, kuris padės įgyvendinti ne vieną seniai brandintą sumanymą. Tuo neabejoja Darbo partijos narys 54 metų Viktoras Muntianas – jam valdančioji koalicija vakar pasiūlė Seimo pirmininko postą.
68. Po nakties derybų – pavakario susitarimas
Tadas Ignatavičius, Birutė Vyšniauskaitė, Dienraštis "Lietuvos rytas", 2006 04 13
Po Seimo vadovo Artūro Paulausko nuvertimo ir keturių partijų valdančiosios koalicijos žlugimo šalies valdžia dar nesugriuvo.
69. Suplanuotas Artūro Paulausko nuvertimas
Vytautas Rubavičius, Portalas „Omni“, 2006 04 12
Įvyko tai, ko beveik niekas nesitikėjo.
70. Socdemai viliasi išsaugoti premjero kėdę
Eglė Digrytė, Portalas "Delfi", 2006 04 12
Naujajai sąjungai pasitraukus iš valdančiosios daugumos socialdemokratai ragina išsaugoti likusių trijų partijų partnerystę, tarpusavyje pasidalijus likusius laisvus postus Vyriausybėje ir Seime.
71. A.Paulauskas stabilumo garantu netapo
Artūras Račas, Portalas "Delfi", „Žinių radijas“, 2006 04 12
Lietuvoje stabilumo garantais iki šiol buvo dabartinis prezidentas Valdas Adamkus ir dabartinis Vyriausybės vadovas Algirdas Brazauskas.
72. Trys partijos pasirašė naują koalicijos susitarimą
Eglė Digrytė, Portalas "Delfi", 2006 04 12
Trečiadienį posėdžiavusių trijų likusių valdančiosios koalicijos partijų – Darbo partijos, Socialdemokratų ir Valstiečių liaudininkų – vadovai sutarė tęsti bendradarbiavimą Seime ir Vyriausybėje.
73. Užsienio reikalų ministru gali tapti V.Ušackas
Eglė Digrytė, Portalas "Delfi", 2006 04 12
Į atlaisvintą užsienio reikalų ministro postą gali pretenduoti karjeros diplomatas, dabartinis Lietuvos ambasadorius JAV Vygaudas Ušackas, pranešė Lietuvos televizijos naujienų tarnyba. Su pačiu V.Ušacku DELFI trečiadienį susisiekti nepavyko.
74. „Darbiečiai“ Seimo pirmininku siūlys V.Muntianą
Justinas Vanagas, Vija Pakalkaitė, Portalas "Delfi", 2006 04 12
Valdžioje liekant dabartinei trijų partijų koalicijai (socialdemokratams, valstiečiams liaudininkams ir „darbiečiams“), į Seimo pirmininko postą bus siūlomas Darbo partijos pirmininko pavaduotojas ir Seimo vicepirmininkas Viktoras Muntianas.
75. V.Adamkus kol kas nepriima ministrų atsistatydinimo
Portalas "Delfi", 2006 04 12
Susiklosčius įtemptai situacijai Lietuvos politiniame gyvenime, Respublikos Prezidentas Valdas Adamkus nutarė atidėti šių metų balandžio 18-19 dienomis turėjusį įvykti oficialų vizitą į Azerbaidžano Respubliką, rašoma Prezidentūros pranešime.
76. V.Landsbergis: A.Paulauskas buvo tiesiog naivus
Portalas "Delfi", 2006 04 12
Europarlamentaras konservatorius Vytautas Landsbergis Seimo pirmininko Artūro Paulausko atstatydinimą neįtikėtina balsų dauguma (94 balsais) pavadino neįtikėtina koalicijos partnerių išdavyste.
77. Nuvertusios Seimo pirmininką pralaimėjo tiek valdžia, tiek ir opozicija - politologai
Portalas "Delfi", 2006 04 12
Atstatydinusios Artūrą Paulauską iš Seimo pirmininko pareigų ir taip sugriovusios valdančiąją koaliciją, pralaimėjo ir valdžia, ir opozicija, mano Lietuvos politologai.
78. A.Kubilius: konservatorius kaltinti "darbiečiams" atidavus valdžią - per anksti
Eglė Digrytė, Portalas "Delfi", 2006 04 12
Seimo opozicijos lyderis Andrius Kubilius trečiadienį priešpiet susitiko su prezidentu Valdu Adamkumi, tačiau pokalbio turinio neatskleidė.
79. Seime gimsta nauja centro dešiniųjų koalicija
Eglė Digrytė, Portalas "Delfi", 2006 04 12
Dar nespėjus žlugti dabartinei valdančiajai daugumai, Seime jau gimsta iniciatyvos formuoti centro dešiniųjų koaliciją.
80. R.Paksas: ambicijų grįžti į valdžią niekada neslėpiau
Justinas Vanagas, Portalas "Delfi", 2006 04 12
Liberaldemokratų partijos lyderis Rolandas Paksas teigė, kad jo prognozės, išsakytos prieš porą savaičių, dėl koalicijos žlugimo pildosi ir priminė, kad jis niekada neslėpė ambicijų sugrįžti į valdžią.
Iš viso: 110
Straipsniai: [1-20] [21-40] [41-60] [61-80] [81-100] [101-110]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas