Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Seimo Pirmininko atstatydinimas


41. V.Uspaskichui - V.Muntiano akibrokštas
Portalas "Delfi", 2006 04 14
Seimo pirmininku išrinktas Darbo partijos (DP) atstovas Viktoras Muntianas pademonstravo neketinantis aklai sekti paskui partijos lyderį Viktorą Uspaskichą.
42. Valdančiojoje koalicijoje - kova dėl po bendražygių pasitraukimo likusių laisvų postų
Portalas "Delfi", 2006 04 14
Po Seimo pirmininko nušalinimo ir socialliberalų pasitraukimo iš valdančiosios koalicijos įtrūkusį valdžios rūmą partijų derybininkams kol kas sunkiai sekasi glaistyti.
43. Kiekvienam runkeliui - po agurką
Robertas Kartavičius, Dienraštis "Vakaro žinios", 2006 04 14
Nušalintojo Seimo pirmininko Artūro Paulausko įpėdiniu, kaip ir tikėtasi, tapo Darbo partijos narys V.Muntianas, kuriam parlamento opozicija konkurento surasti nesugebėjo.
44. Muntianas valdys trapų Seimą
Vytenė Stašaitytė, Dienraštis "Lietuvos žinios", 2006 04 14
Aptrupėjusi valdančioji koalicija slaptu balsavimu tesėjo viešai duotus pažadus.
45. Kaip konservatoriai valdžią dalijo
Ginas Dabašinskas, Dienraštis "Respublika", 2006 04 14
Kai vienoje televizijos laidoje Darbo partijos narys Viktoras Muntianas tarsi juokais tarstelėjo konservatoriui Andriui Kubiliui, esą Artūro Paulausko atstatydinimas ir keturių koalicijos griūtis yra jųdviejų partijų sėkmingo bendradarbiavimo rezultatas, vadinamųjų "valstybininkų" gretose pasigirdo darnus prunkštimas, kuris, matyt, turėjo reikšti, kad teisingai susivokusieji maloningai sugeba įvertinti netgi "darbietišką" kalambūrą.
46. V.Muntianas - Seimo pirmininkas
Lauryna Vireliūnaitė, Dienraštis "Respublika", 2006 04 14
Sulieknėjusi valdančioji dauguma išlaikė pirmąjį egzaminą - su trenksmu atstatydintą Artūrą Paulauską Seimo pirmininko kėdėje vakar pakeitė Darbo partijos vicepirmininkas Viktoras Muntianas.
47. Laiko ženklai
Dienraštis "Lietuvos rytas", 2006 04 14
Po A.Paulausko atstatydinimo antradienį įsiplieskusi politinė krizė jau prigesinta. Užvakar valdančiosios koalicijos kvartetas buvo skubiai performuotas į trio, o vakar naujoji Seimo dauguma, turinti vos 71 mandatą iš 141, sugebėjo išrinkti naują Seimo pirmininką.
48. Parlamente stumdomos kėdės
Portalas "Delfi", 2006 04 14
Kinijoje šiuo metu viešintis užsienio reikalų ministras socialliberalas Antanas Valionis ne savo valia atsidūrė tarp Seimo Darbo partijos frakcijos narių.
49. Naujam Seimo vadovui – pagyros ir pirmi dūriai
Tadas Ignatavičius, Dienraštis "Lietuvos rytas", 2006 04 14
Seimo pirmininko posto antradienį netekęs socialliberalų lyderis Artūras Paulauskas vakar atidavė savo balsą už naujuoju parlamento vadovu išrinktą Viktorą Muntianą.
50. V.Blinkevičiūtė liktų ministrė, jeigu jos įpėdinis pasirodytų netinkamas
Vija Pakalkaitė, Portalas "Delfi", 2006 04 13
Kol kas dar socialinės apsaugos ir darbo ministrės pareigas einanti socialliberalė Vilija Blinkevičiūtė ketvirtadienį žurnalistams pripažino, kad grįžtų į ministrės postą, jeigu jos įpėdinis pasirodytų netinkamas.
51. V.Uspaskichas prisipažįsta siūlęs A.Paulauskui pačiam atsistatydinti
Portalas "Delfi", 2006 04 13
Darbo partijos pirmininkas Viktoras Uspaskichas ketvirtadienio vakarą LTV laidoje "Spaudos klubas" prisipažino dar prieš balsavimą dėl nepasitikėjimo Seimo pirmininku Artūru Paulausku siūlęs jam pačiam atsistatydinti.
52. Socialliberalai svarsto galimybę trauktis į opoziciją
Portalas "Delfi", 2006 04 13
Iš valdančiosios koalicijos pasitraukusi parlamentinė Naujosios sąjungos frakcija žada artimiausiu metu apsispręsti, ar pasiskelbti opozicine.
53. V.Muntianas: dėsiu visas pastangas koalicijai didinti
Portalas "Delfi", 2006 04 13
Naujasis Seimo pirmininkas Viktoras Muntianas Lietuvos radijo laidoje „Dienos tema” ketvirtadienį pareiškė, kad reikia didinti valdančiąją daugumą, ir jis pasiryžęs dėti visas pastangas, kad trijų politinių partijų koalicija didėtų.
54. A.Zuokas ragina formuoti “valstybininkų koaliciją”
Portalas "Delfi", 2006 04 13
Liberalų ir Centro sąjungos pirmininkas, Vilniaus meras Artūras Zuokas ketvirtadienį išplatinatame pareiškime ragina Seimo frakcijas balsuoti prieš Darbo partijos pasiūlytą kandidatą į Seimo pirmininko postą Viktorą Muntianą bei pradėti formuoti valstybininkų koaliciją, kurios pagrindine ašimi būtų Prezidentas Valdas Adamkus.
55. Seimui vadovaus “darbietis” V.Muntianas
Eglė Digrytė, Portalas "Delfi", 2006 04 13
Seimo vadovo poste Naujosios sąjungos lyderį Artūrą Paulauską keičia Darbo partijos vicepirmininkas, dabartinis parlamento vicepirmininkas Viktoras Muntianas.
56. Seimo opozicija į parlamento vadovus siūlys P.Auštrevičių arba L.Sabutį
Eglė Digrytė, Portalas "Delfi", 2006 04 13
Seimo opozicija, nusprendusi mesti iššūkį trijų valdančiųjų partijų koalicijai ir iškelti savo kandidatą į parlamento vadovo postą, renkasi tarp dviejų pretendentų – Tėvynės sąjungos frakcijos atstovo nepartinio Liudviko Sabučio ir Liberalų sąjūdžio pirmininko Petro Auštrevičiaus.
57. A.Paulauskas Seimo salėje kol kas neturi vietos
Portalas "Delfi", 2006 04 13
Atstatydintas Seimo pirmininkas Artūras Paulauskas tapo paprastu Seimo nariu.
58. Kas nori prie lovio? Visi!
Alė Toleikytė, Dienraštis "Vakaro žinios", 2006 04 13
Vakar Lietuvos politikoje nutiko keletas nereikšmingų įvykių
59. Vytautas Landsbergis
Dienraštis "Lietuvos žinios", 2006 04 13
Įvyko perversmas valdančiojoje koalicijoje, jeigu tai, kas įvyko, galima vadinti perversmu. Man regis, derėtų paprasčiau vertinti Seimo pirmininko nuvertimą.
60. Paulausko darbotvarkė: išsikraustymas
Vytenė Stašaitytė, Dienraštis "Lietuvos žinios", 2006 04 13
Seimo pirmininko skeptro netekęs Artūras Paulauskas ir jo komanda vakar gyveno kraustymosi nuotaikomis. Eiliniu parlamentaru virtęs Naujosios sąjungos vadovas žvalgėsi naujo kabineto Seime, o staiga bedarbiais tapę jo sekretoriato darbuotojai laukė darbo pasiūlymų.
Iš viso: 110
Straipsniai: [1-20] [21-40] [41-60] [61-80] [81-100] [101-110]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas