Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Seimo Pirmininko atstatydinimas


1. A.Račas: Kai įstatymai taikomi pagal poreikį
Artūras Račas, Portalas "Delfi"", 2006 09 27
Praėjusią savaitę Seimas balsavo dėl nepasitikėjimo Seimo pirmininku Viktoru Muntianu.
2. Konstitucija prieš V.Muntianą?
Indrė Makaraitytė, Savaitraštis „Atgimimas”, 2006 09 22
Seimo Pirmininkas Viktoras Muntianas, atkreipęs dėmesį, kad lietuviams kaip oras reikalingos sporto aistros, nusprendė, kad Seimas turėtų neatsilikti.
3. Seimas dėl V. Muntiano balsavo kojomis
Danas Nagelė, Dienraštis "Vakaro žinios", 2006 09 22
Nutarimo projektas, kuriame buvo siūloma V.
4. V.Muntianas lengvai išsilaikė kėdėje
Lauryna Vireliūnaitė, Dienraštis "Respublika", 2006 09 22
Liberaldemokratų užmojis išversti iš posto Seimo pirmininką Viktorą Muntianą žlugo.
5. Dešinieji išsaugojo Muntiano postą
Jūratė Skėrytė, Dienraštis "Lietuvos žinios"", 2006 09 22
Vakar Seime nepavyko pakartoti parlamento pirmininko nuvertimo scenarijaus.
6. Seimo sukilėliai pervertino savo jėgas
Vytautas Bruveris, Dienraštis "Lietuvos rytas", 2006 09 22
Seime žlugo liberalų demokratų ir Darbo partijos mėginimas išjudinti valdančiosios mažumos pamatus. Sumanę iš posto nuversti Seimo pirmininką Viktorą Muntianą politikai suprato gerokai pervertinę savo jėgas.
7. V. Muntianas nesunkiai išsaugojo Seimo pirmininko kėdę
Portalas „Omni“, 2006 09 21
Slaptame balsavime dėl nepasitinėjimo Seimo pirmininku Viktoru Muntianu už jo pašalinimą balsavo 36, prieš – 22 parlamentarai, o 11 biuletenių buvo sugadinta.
8. V. Muntianas išsaugojo Seimo pirmininko postą
Lina Balsytė, Portalas alfa.lt", 2006 09 21
Slapto balsavimo metu 36 parlamentarams balsavus už Seimo pirmininko Viktoro Muntiano atleidimą iš pareigų, 22 – prieš ir 11 parlamentarų sugadinus balsavimo biuletenius, žlugo „Tvarka ir teisingumas“ frakcijos inicijuotas nepasitikėjimas V.
9. V. Muntianas lieka Seimo Pirmininko kėdėje
Portalas lrt.lt", 2006 09 21
Seimo vadovas atstatydinamas, jei nepasitikėjimą juo slaptu balsavimu pareiškia daugiau kaip pusė – 71 iš 141 parlamentarų.
10. Valdančiajai mažumai išbandymas Muntianu
Agnė Pačkauskaitė, Dienraštis "Verslo žinios"", 2006 09 21
Savaite vėliau negu žadėjo Seimo opozicijai priklausantys liberaldemokratai surinko parašus dėl nepasitikėjimo Viktoru Muntianu, Seimo pirmininku.
11. Seimo pirmininkui V.Muntianui - nepasitikėjimo išbandymas
Dienraštis "Respublika", 2006 09 21
Šiandien parlamentarai apsispręs, ar Seimo pirmininko kėdėje vis dar nori matyti Pilietinės demokratijos partijos vadovą Viktorą Muntianą.
12. Muntianą verčia iš posto
Dienraštis "Laikraštis Tau", 2006 09 21
Viktoro Muntiano kaip Seimo pirmininko dienos jau labai greitai gali būti suskaičiuotos.
13. Neigiama teismo nutartis dėl V.Muntiano žodžių neišvertė jo iš posto
Eglė Digrytė, Portalas "Delfi"", 2006 09 21
Opozicinei parlamentinei frakcijai „Tvarka ir teisingumas" nepavyko iš posto nuversti Seimo pirmininko Viktoro Muntiano.
14. Valdantieji nebalsuos dėl nepasitikėjimo V.Muntianu
Portalas "Delfi"", 2006 09 21
Valdančiųjų frakcijų - socialdemokratų, valstiečių liaudininkų, liberalcentristų ir pilietininkų - atstovai nutarė nedalyvauti ketvirtadienį vyksiančiame slaptame balsavime dėl nepasitikėjimo Seimo pirmininku Viktoru Muntianu.
15. Surinkti parašai dėl nepasitikėjimo V.Muntianu
Eglė Digrytė, Portalas "Delfi"", 2006 09 20
Opozicinė Seimo frakcija „Tvarka ir teisingumas“ skelbia surinkusi pakankamai parlamentarų parašų dėl nepasitikėjimo Seimo pirmininku Viktoru Muntianu.
16. Likimo dovanų V.Muntianas nepaneša
Eugenija Kostinienė, Savaitraštis "Laikas“, 2006 08 11
Spaudoje pasirodžiusiame interviu parlamento vadovas Viktoras Muntianas leido suprasti, kad yra nusivylęs didžiąja politika, į kurią atėjo iš mero kėdės Kėdainiuose.
17. Seimo pirmininko postas - ne dovana
Dienraštis "Respublika", 2006 08 11
Po mėnesio prasidėsiantis naujas politinis sezonas bus išbandymas pirmą kartą naujausioje Lietuvos politinėje istorijoje suformuotai mažumos Vyriausybei, vadovaujamai Gedimino Kirkilo.
18. Iš "darbiečių" vadovybės išstumtas V.Muntianas traukiasi iš Darbo partijos
Eglė Digrytė, Portalas "Delfi", 2006 05 03
Iš „darbiečių" vicepirmininkų pašalintas ir apie naujos partijos kūrimą prabilęs Seimo vadovas Viktoras Muntianas žada pasekti kai kurių kelių partijos kolegų pavyzdžiu ir pasitraukti iš partijos.
19. A.Paulauskas: koalicijos sutartis nustoja galioti
Eglė Digrytė, Portalas "Delfi", 2006 05 03
Seimo pirmininko "darbiečio" Viktoro Muntiano kalbos apie naujos partijos kūrimą, pasak jo pirmtako, Naujosios sąjungos lyderio Artūro Paulausko, reiškia, kad nustoja galioti trijų partijų pasirašyta valdančiosios koalicijos sutartis.
20. V.Uspaskichas nemato reikalo keisti Seimo pirmininką
Portalas "Delfi", 2006 05 02
Darbo partijos pirmininkas Viktoras Uspaskichas tvirtina nematąs būtinybės keisti Seimo pirmininko Viktoro Muntiano ir teigia, kad jo vadovaujama partija nėra net svarsčiusi Seimo pirmininko keitimo galimybių, sakoma Darbo partijos pranešime.
Iš viso: 110
Straipsniai: [1-20] [21-40] [41-60] [61-80] [81-100] [101-110]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas