Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Atsistatydinę valdininkai ir politikai


1. Buvęs Trakų policijos vadovas įsidarbino „Maximoje“
Portalas "Delfi"", 2011 03 17
Buvęs Trakų rajono policijos vadovas Nerijus Šiaulys tapo bendrovės "Maxima LT" Apsaugos departamento direktoriumi. Pareigūno karjeros jis atsisakė po girto patrulio sukeltos kraupios avarijos.
2. Vyriausybės atstovas V.Volkovas atleidžiamas iš pareigų
Portalas "Delfi"", 2011 03 16
Vyriausybė, remdamasi premjero potvarkiu sudarytos komisijos išvadomis, Vyriausybės atstovui Šiaulių apskrityje Vaclovui Volkovui skyrė tarnybinę nuobaudą – atleidimą iš pareigų.
3. STT Vilniaus valdybos viršininkas nušalintas nuo pareigų
Portalas "Delfi"", 2011 02 19
Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) praneša, kad STT Vilniaus valdybos viršininkas Vaidas Skirmantas nušalintas nuo pareigų, kol bus atliktas tyrimas ir priimtas sprendimas dėl tarnybinės nuobaudos skyrimo ar jo tolesnės tarnybos.
4. Vyriausybė pritarė V.Telyčėno atsistatydinimui
Rasa Lukaitytė, Portalas "Delfi"", 2011 02 17
Ketvirtadienio posėdyje Vyriausybė pritarė nutarimo projektui, kuriuo prezidentei Daliai Grybauskaitė siūloma iš pareigų atleisti policijos generalinį komisarą Vizgirdą Telyčėną.
5. A.Kubilius apgailestauja dėl V.Telyčėno atsistatydinimo
Portalas "Delfi"", 2011 02 14
Dėl Trakų rajono policininko sukeltos eismo nelaimės premjeras Andrius Kubilius reiškia nuoširdžią užuojautą žuvusiųjų artimiesiems, prisimindamas, kad ir savo šeimoje patyrė tokią tragediją. „Tragiškas avarijas sukelia asmeninis neatsakingumas“, – sakė A. Kubilius.
6. Galutinis teismo sprendimas: K.Betingis grįžta vadovauti Kauno prokuratūrai
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2011 02 14
Kauno apygardos prokuratūros vyriausiasis prokuroras Kęstutis Betingis nepagrįstai buvo pažemintas pareigose, todėl turi būti grąžintas į vadovaujantį postą. Taip pirmadienį galutine ir neskundžiama nutartimi nusprendė Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas.
7. Rokiškio psichiatrinės gydytojas dėl kyšių liko be darbo
Portalas "Delfi"", 2011 02 04
Rokiškio rajono apylinkės teismas, 2011 m. vasario 4 d. išnagrinėjęs baudžiamąją bylą, pripažino Rokiškio psichiatrijos ligoninės Bendrosios psichiatrijos skyriaus vedėją Petrą Aukštuolį kaltu dėl kyšininkavimo.
8. D.Valys: A.Kliunka pats norėjo trauktis
Portalas "Delfi"", 2011 01 13
Generalinis prokuroras Darius Valys sako, kad iš prokuratūros pasitraukęs Algimantas Kliunka atsistatydinti iš užimamų pareigų norėjo dar iki incidento bare, kada buvo sulaikytas neblaivus.
9. A.Kliunkai policija skyrė įspėjimą
Portalas "Delfi"", 2011 01 07
Sostinės policija penktadienį pranešė, kad įvertinus sausio 5-osios nakties įvykio aplinkybes ir apklausus liudininkus

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas