Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Prezidento rinkimai Baltarusijoje


1. ES politika Minsko atžvilgiu po Baltarusijos prezidento rinkimų atsidūrė kryžkelėje
Portalas "Delfi"", 2010 12 20
Didesnis nei tikėtasi smurtas Minsko gatvėse po sekmadienį Baltarusijos prezidento rinkimų iškėlė abejonių dėl Europos Sąjungos (ES) naujojo suartėjimo su šia šalimi politikos.
2. ES reikalauja paleisti Baltarusijoje suimtus opozicijos lyderius
Portalas "Delfi"", 2010 12 20
Europos Sąjungos (ES) diplomatijos vadovė Catherine Ashton pirmadienį pareikalavo, kad Baltarusijos vyriausybė paleistų opozicijos lyderius, kurie buvo suimti milicijai Minske malšinant masinius protestus prieš prezidento Aleksandro Lukašenkos perrinkimą.
3. 70 proc. Lietuvoje balsavusių baltarusių – už A.Lukašenką
Portalas "Delfi"", 2010 12 20
Dauguma Lietuvoje balsavusių Baltarusijos piliečių savo balsus atidavė dabartiniam šios šalies vadovui Aleksandrui Lukašenkai. Jis Lietuvoje surinko 69,5 proc. balsų, pranešė Baltarusijos ambasada Vilniuje.
4. Baltarusijoje rinkimų nebuvo – tik spektaklis
V.Jurkonis, DELFI, Portalas "Delfi"", 2010 12 20
Politologas Vytis Jurkonis, vertindamas sekmadienį įvykusius Baltarusijos prezidento rinkimus, kuriuose nugalėjo dabartinis autoritarinis vadovas Aleksandras Lukašenka, teigia, jog tai buvo ne rinkimai, o spektaklis.
5. N.Maliukevičius: K.Prunskienė apie „batkos“ rinkimus kalba žvilgsnį nukreipusi į Lietuvos rinkėjus
Eglė Samoškaitė, Portalas "Delfi"", 2010 12 20
Lietuvos liaudies partijos lyderė Kazimira Danutė Prunskienė apie neva demokratiškus Baltarusijos rinkimus kalba taikydama į Lietuvos rinkėjus, kuriems atrodo, jog kaimyninėje valstybėje tvyro tvarka bei demokratija.
6. Rinkimus Baltarusijoje stebėję Lietuvos parlamentarai ir patys neišvengė „bananų“
Portalas "Delfi"", 2010 12 20
Prezidento rinkimus Baltarusijoje stebėję Lietuvos parlamentarai sako specialiosioms pajėgoms vaikant opozicijos demonstraciją ir patys pakliuvę po omonininkų "bananais".
7. „Batkos“ pergalė – Baltarusijos fronte nieko naujo
Portalas "Delfi"", 2010 12 20
Sekmadienį piliečiai Baltarusijoje žengė prie balsadėžių, vakare rinkosi į aikštę, vėliau buvo žiauriai išvaikyti, buvo ribojama informacijos prieiga, daliai - ir susisiekimas telefonu, "mėlynių" neišvengė ne tik protestuotojai, tarp kurių - ir opozicijos lyderiai, bet ir užsienio žurnalistai.
8. Ar prezidentė pasveikins A.Lukašenką, paaiškės, kai rinkimus įvertins ESBO
Eglė Samoškaitė, Portalas "Delfi"", 2010 12 20
Ekonominio ir politinio stabilumo garantu Aleksandrą Lukašenką, pasak „Reuters“, neoficialiame susitikime su Europos šalių ambasadoriaus pavadinusi Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė perrinktą kaimyninės valstybės vadovą sveikins nebent tuomet, jei tarptautinės institucijos pripažins, kad rinkimai Baltarusijoje buvo demokratiški. Apie tai užsimena prezidentės atstovas spaudai Linas Balsys.
9. K.Prunskienė apie rinkimus Baltarusijoje: tai, ką mačiau savo akimis, atrodė normaliai
Portalas "Delfi"", 2010 12 20
Lietuvos liaudies partijos pirmininkė Kazimira Prunskienė davė interviu Baltarusijos televizijai „Belarus“, kuriame pareiškė nesuprantanti, kodėl būtent prezidento rinkimų dieną žmonės reiškė nepasitenkinimą. Pasak K. Prunskienės, vyko „gana gražūs, gerai organizuoti rinkimai“.
10. Lietuva reiškia susirūpinimą, kad Baltarusijos valdžia panaudojo jėgą prieš demonstrantus
Portalas "Delfi"", 2010 12 20
Lietuva įdėmiai stebi po rinkimų kaimyninėje Baltarusijoje susidariusią situaciją ir apgailestauja bei reiškia susirūpinimą, kad prezidento rinkimų dieną gruodžio 19-ąją Baltarusijos valdžia neužtikrino Baltarusijos piliečių susirinkimo laisvės ir panaudojo jėgą prieš demonstrantus.
11. Prolukašenkiška apklausa „batkai“ prognozuoja 72 proc. balsų, nepriklausoma – 37,8 proc.
Portalas "Delfi"", 2010 12 19
Baltarusijos prezidento rinkimuose atiduodamus balsus apklausų organizatoriai skaičiuoja labai skirtingai, praneša ru.delfi.lt.
12. Parlamentaras R.Žilinskas: rinkimai Baltarusijoje vyksta sklandžiai
Portalas "Delfi"", 2010 12 19
Sekmadienį Baltarusijoje surengti prezidento rinkimai iš šalies atrodo vykstantys sklandžiai, teigia rinkimus stebintis Lietuvos Seimo narys Rokas Žilinskas.
13. Baltarusijos milicija išvaikė opozicijos protestą, sužeidė V.Nekliajevą
Portalas "Delfi"", 2010 12 19
Baltarusijos milicija sekmadienį guminėmis lazdomis ir kurtinančiomis granatomis išvaikė opozicijos protesto akciją, pranešė akcijos dalyviai. Išvaikant akciją buvo sužeistas vienas iš kandidatų į prezidentus Vladimiras Nekliajevas.
14. Opozicija skundžiasi dėl sulaikymų per Baltarusijos prezidento rinkimus
Portalas "Delfi"", 2010 12 19
Opozicijos kandidatai į Baltarusijos prezidentus kviečia generalinį prokurorą į Spalio aikštę Minske, kur sekmadienio vakarą numatoma surengti nesuderintą su valdžia akciją. Opozicija skundžiasi dėl sulaikymų.
15. „Wikileaks“ atstovas stebi rinkimus Baltarusijoje
Portalas "Delfi"", 2010 12 19
Vienintelis rusakalbis akredituotas žurnalistas prie tinklalapio „Wikileaks“ Israelis Shamiras atvažiavo į Baltarusiją stebėti prezidento rinkimų gruodžio 19 dieną.
16. Baltarusijos CRK vadovė:"nedemonizuokite" išankstinio balsavimo
Portalas "Delfi"", 2010 12 19
Baltarusijos centrinės rinkimų komisijos pirmininkė Lidija Jermošina pareiškė nematanti problemų dėl išankstinio balsavimo šalies prezidento rinkimuose.
17. „Už teisingus rinkimus“ Baltarusijoje siūlo panaikinti išankstinio balsavimo rezultatus
Portalas "Delfi"", 2010 12 19
Kampanijos „Už teisingus rinkimus“ nacionalinis koordinatorius, partijos "Teisingas pasaulis" pirmininkas Sergejus Kaliakinas mano, kad būtina pripažinti negaliojančiais išankstinio balsavimo prezidento rinkimuose Baltarusijoje rezultatus.
18. Baltarusijos piliečiai savo šalies prezidentą gali rinkti ir Vilniuje
Portalas "Delfi"", 2010 12 19
Lietuvoje esantys Baltarusijos piliečiai per sekmadienį vyksiančius prezidento rinkimus galės balsuoti Baltarusijos ambasadoje, esančioje Vilniaus Mindaugo gatvėje.
19. Baltarusijos prezidento rinkimai: už A.Lukašenką balsuoja sūnus, opozicija grasina protestais
Portalas "Delfi"", 2010 12 19
Baltarusijoje sekmadienį vyksta prezidento rinkimai, kuriuose dabartinis šalies lyderis Aleksandras Lukašenka siekia būti perrinktas ketvirtai penkerių metų kadencijai.
20. Opozicija Baltarusijoje per protestus žada adekvatų atsaką, jei bus panaudota jėga
Portalas "Delfi"", 2010 12 19
Kandidatas į Baltarusijos prezidentus Grigorijus Kostusevas pabrėžė, kad sekmadienio vakarą numatytas opozicijos protestas bus taikus, bet neatmetė galimybės, kad per jį gali būti panaudota jėga.
Iš viso: 24
Straipsniai: [1-20] [21-24]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas