Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Rinkiminės nuojautos


1. Kiek kainuoja Širvintų rajono mero kėdė?
Anna Kuznecovienė, Portalas "Delfi", 2015 03 31
Širvintos – jaukus mažas miestas, kuriame gyvena vos 6 tūkstančiai gyventojų, o visoje Širvintų rajono savivaldybėje – beveik 17 tūkstančių.
2. R. Juknevičienė: konservatoriai Kaune pasirodė geriausiai per dešimtmetį
Portalas "Delfi", 2015 03 16
Opozicinės Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) centrinio rinkimų štabo vadovė Rasa Juknevičienė tikino, kad partija neišgyvena dėl jos kandidato į merus Andriaus Kupčinsko pralaimėjimo Kaune Visvaldui Matjošaičiui, nes partija, gavusi miesto taryboje 13 mandatų, jos žodžiais, pasirodė geriausiai per dešimtmetį.
3. Išvardino tikruosius rinkimų laimėtojus: štai kas būna, kai užmiegi ant laurų
Eglė Samoškaitė; Šarūnas Černiauskas, Portalas "Delfi", 2015 03 15
Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto (TSPMI) dėstytojas Mažvydas Jastramskis išskiria kelias esmines merų rinkimų antrojo turo tendencijas.
4. Rinkimai Klaipėdoje: kodėl pralaimėjo A. Bilotaitė
Virginija Spurytė, Portalas "Delfi", 2015 03 15
Klaipėdos meru antrą kadenciją dirbs liberalas Vytautas Grubliauskas. Jis uostamiestyje užtikrintai laimėjo pirmuosius tiesioginius mero rinkimus, tačiau jo oponentė konservatorė Agnė Bilotaitė nesijaučia pralaimėjusi.
5. 5 miestai: kokios valdžios nusipelnėme
Portalas "Delfi", 2015 03 04
Penkiuose Lietuvos miestuose rinkimai atnešė naujovių: Kaune, Šiauliuose ir Panevėžyje į antrą turą iškopė nepartiniai pretendentai į merus. Vilniuje aukštąjį pilotažą pademonstravo liberalai, tik Klaipėda išliko ramesnė.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas