Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Politikų ir valdininkų etika


1. Socialdemokratai ministerijose elgiasi skirtingai – vieni traukiasi iš postų, kiti lieka papildyta
Delfi.lt, 2017 09 25
Socialdemokratų partijos tarybai nusprendus trauktis iš valdančiosios koalicijos, aukštas pareigas ministerijose einantys partijos nariai elgiasi skirtingai – vieni parašė atsistatydinimo pareiškimus, kiti nusprendė likti postuose.
2. A. Sakalas: būtų geriausia, kad jie išeitų iš partijos arba būtų pašalinti
Dalia Plikūnė, Delfi.lt, 2017 09 25
Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) garbės pirmininkas Aloyzas Sakalas mano, kad prieš partijos tarybos valią išeiti iš valdančiosios koalicijos veikiančius Seimo socialdemokratus geriausia būtų išmesti iš partijos.
3. VTEK: Ignalinos rajono meras H.Šiaudinis pažeidė įstatymus
Ignas Jačauskas, 15min.lt, 2017 09 20
Ignalinos rajono meras „valstietis“ Henrikas Šiaudinis pažeidė įstatymus, nes nenusišalino nuo sprendimo skirti finansavimą žmonos darbovietei, trečiadienį konstatavo Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK).
4. Etikos sargai svarstys Plungės liberalo parodytą dėmesį žmonos verslui
Edgaras Savickas, Delfi.lt, 2017 09 20
Seimo nario Jono Varkalio vizitas Lietuvos automobilių kelių direkcijoje, kurio metu buvo aptariamas ir jo žmonos Nijolės valdomos įmonės dalyvavimas viename viešajame pirkime, bus svarstomas Seimo Etikos ir procedūrų komisijoje.
5. Žemės ūkio ministerijos valdomos bendrovės direktorė galimai supainiojo interesus
Delfi.lt, 2017 08 30
Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) vertins, ar Žemės ūkio ministerijos valdomos UAB „Žemės ūkio paskolų garantijų fondas“ (ŽŪPGF) direktorė Danguolė Čukauskienė nepažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo reikalavimų vengti interesų konflikto, o jam kilus - nusišalinti bei draudimų naudotis valstybės ar savivaldybės valdomu turtu ne tarnybinei veiklai ir naudotis pareigomis asmeninei naudai gauti.
6. Etikos sargai nagrinės buvusios švietimo ministrės A.Pitrėnienės veiklą
Delfi.lt, 2017 08 02
Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) vertins, ar buvusi švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė supainiojo interesus rūpindamasi Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro patalpomis ir šiame centre įsidarbindama.
7. Kultūros ministrė nenori leisti L. Kontrimui išeiti
Ignas Jačauskas, Saulius Jakučionis, Delfi.lt, 2017 08 01
Iš atostogų grįžusi kultūros ministrė Liana Ruokytė - Jonsson nusprendė nepatenkinti jos patarėjo Lino Kontrimo atsistatydinimo prašymo.
8. Birštono valdininkas supainiojo interesus, nenusišalinęs dėl sanatorijos „Versmė“ dividendų
Delfi.lt, 2017 07 27
Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) nusprendė, kad Birštono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Ramūnas Noreika pažeidė įstatymą, spręsdamas su sanatorija „Versmė“ susijusius klausimus, nes įstaigos akcijų turi jo žmona.
9. P. Urbšys: jei G. Kildišienė būtų sugrąžinta į politiką – palikčiau frakciją
Edmundas Jakilaitis, LRT.lt, 2017 07 18
Kaip suprasti pastarojo meto Ramūno Karbauskio nuotykius ir viešus pasisakymus? Kaip įtakingiausi „valstiečių“ frakcijos nariai vertina savo vado žygius? Apie tai – pokalbis laidoje „Dėmesio centre“ su Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos Seime seniūno pavaduotoju Virginijumi Sinkevičiumi ir frakcijos nariu Povilu Urbšiu.
10. R. Karbauskis pateikė savo versiją dėl paslaptingo susitikimo: tai jau panašu į persekiojimą
Delfi.lt, 2017 07 16
Praeitą ketvirtadienį Vilniuje vykęs susitikimas tarp Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos lyderio, buvusios Seimo narės Gretos Kildišienės, kelių viešųjų ryšių ekspertų ir teisininkės Liudvikos Meškauskaitės ir nesibaigiančios dėl jo esmės spėlionės paskatino Ramūną Karbauskį pateikti savo įvykių versiją.
11. Dūris į nugarą – iš savų: Ramūnai, tiesa išlaisvina
Jurga Tvaskienė, Delfi.lt, 2017 07 14
Seimo Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) frakcijos atstovas Povilas Urbšys grasina trenkti durimis, jeigu, jo teigimu, "valstiečių" lyderis Ramūnas Karbauskis santykius su Greta Kildišiene laikys prioritetiniais.
12. Kritika R. Karbauskiui – ir iš R. Baškienės: jei esi atviras žmogus, tai tu sakai viską, kas yra
Donata Motuzaitė, Saulius Jakučionis, Delfi.lt, 2017 07 14
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininko pavaduotoja, Seimo vicepirmininkė Rima Baškienė BNS sakė, kad jeigu sąjungos pirmininkas Ramūnas Karbauskis neturi, ko slėpti, jis turėjo jau ketvirtadienį išdėstyti susitikimo su Greta Kildišiene aplinkybes.
13. R. Karbauskis paaiškino susitikimą su G. Kildišiene
Delfi.lt, 2017 07 14
Penktadienį DELFI redakcijoje viešėjęs Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos lyderis, Seimo Kultūros komiteto pirmininkas Ramūnas Karbauskis paaiškino ir susitikimo su Greta Kildišiene priežastis.
14. „PR Service“ vadovė neigia R. Karbauskio žodžius: susitikimą inicijavo „valstiečiai“
Delfi.lt, 2017 07 14
Atgarsio sulaukusį ketvirtadienio susitikimą viešųjų ryšių kompanijos „PR Service / Edelman Affiliate“ patalpose inicijavo Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga, sako šios bendrovės vadovė Romualda Stonkutė.
15. R. Karbauskis apie mįslingo susitikimo aplinkybes: aš nemeluoju šiuo atveju
Delfi.lt, 2017 07 14
Valstiečių ir žaliųjų sąjungos vadovas Seimo Kultūros komiteto pirmininkas Ramūnas Karbauskis primygtinai neigia versijas, kad jis ar jo valdomas „Agrokoncernas“ yra parėmę eksparlamentarės „valstietės“ Gretos Kildišienės knygos leidybą, platinimą ir viešinimą.
16. G. Kildišienės susitikimas su R. Karbauskiu virto slėpynėmis: žurnalistų laukė ministrės patarėjo koja užremtos durys
Jūratė Damulytė, Saulius Jakučionis, Delfi.lt, 2017 07 14
Ketvirtadienį Vilniuje įvykęs Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos lyderio, neseniai knygą „Atvirai“ išleidusios buvusios Seimo narės Gretos Kildišienės, kelių viešųjų ryšių ekspertų ir teisininkės Liudvikos Meškauskaitės susitikimas virto Ramūno Karbauskio slėpynėmis nuo žiniasklaidos, į kurias buvo įtraukti apsaugos darbuotojai ir policijos pareigūnai.
17. Ketvirtadienio vakarą – mįslingas ir neskelbtas R. Karbauskio ir G. Kildišienės susitikimas
Delfi.lt, 2017 07 14
Ketvirtadienį Vilniuje įvykęs Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos lyderio, buvusios Seimo narės Gretos Kildišienės, kelių viešųjų ryšių ekspertų ir teisininkės Liudvikos Meškauskaitės susitikimas virto Ramūno Karbauskio slėpynėmis nuo žiniasklaidos, į kurias buvo įtraukti apsaugos darbuotojai ir policijos pareigūnai.
18. VTEK nagrinės gautą pranešimą dėl Seimo nario R. Žemaitaičio elgesio
Delfi.lt, 2017 07 05
Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) trečiadienį nagrinės gautą pranešimą dėl Seimo nario Remigijaus Žemaitaičio elgesio.
19. Aplinkos ministerija dėl medžioklių VTEK apskundė keliasdešimt Seimo narių ir urėdų
Jūratė Skėrytė, Delfi.lt, 2017 07 04
Aplinkos ministerija antradienį kreipėsi į Vyriausiąją tarnybinę etikos komisiją (VTEK) dėl esamų ir buvusių Seimo narių, kitų pareigūnų dalyvavimo medžioklėse ir galimo interesų konflikto.
20. R. Juknevičienė jau atgailauja: atsiprašė dėl įrašo apie „juodus“
Delfi.lt, 2017 07 01
Parlamentarė, TS-LKD frakcijos narė ir buvusi gynybos ministrė Rasa Juknevičienė, internautus supykdžiusi savo pasisakymais „Facebook“ paskyroje, ėmė atgailauti dėl tokio nederamo savo poelgio.
Iš viso: 24
Straipsniai: [1-20] [21-24]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas