Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Skandalingi politikai


1. Dėl skolų antstoliai persekioja V.Šustauską
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2006 12 29
Buvęs skandalingasis Seimo narys Vytautas Šustauskas, šiuo metu Kauno miesto taryboje atstovaujantis Lietuvos laisvės sąjungai, yra priverstas „draugauti“ su antstoliais.
2. Kultūros ministras reikalauja N.Puteikio galvos
Virginija Spurytė, "Klaipėda", Portalas "Delfi", 2006 12 29
Girtumo skandalu susikompromitavusio Naglio Puteikio partija pasigailėjo, tačiau kultūros ministras nėra linkęs nuolaidžiauti ir reikalauja griežčiausios bausmės – atleidimo iš darbo.
3. P.Vaitiekūnas sako žinojęs apie K.Prunskienės vizitą į Maskvą
Portalas "Delfi"", 2006 12 23
Užsienio reikalų ministras Petras Vaitiekūnas tvirtina, kad žemės ūkio ministrė Kazimira Prunskienė jį informavo vykstanti į Maskvą, taip pat pranešusi apie ten išsakytą paramą Rusijai dėl gyvų gyvulių gabenimo per Europos Sąjungos teritoriją.
4. P. Vaitiekūnas sako žinojęs apie K. Prunskienės vizitą į Maskvą
Giedrius Galdikas, Tomas Bručas, Portalas "lrt", 2006 12 23
K. Prunskienė, šią savaitę tiesiai iš Briuselio nuvykusi į Maskvą ir susitikusi su Rusijos žemės ūkio ministru, išreiškė paramą Rusijos siekiui gabenti gyvus gyvulius per Europos Sąjungos (ES) teritoriją.
5. Prunskienės vizitai į Rusiją vėl kelia kontroversijas
Portalas alfa.lt", 2006 12 22
Žemės ūkio ministrė Kazimira Prunskienė, neinformavusi Užsienio reikalų ministerijos, viešėjo Maskvoje, kur Lietuvos vardu dalijo dosnius pažadus.
6. Kultūros ministro žodžiai supykdė aktorius
Austė Serapinaitė, Margarita Alper, Jūratė Anilionytė,, Portalas "lrt", Portalas "Delfi", 2006 12 01
Praleidęs kultūros ministro poste mažiau nei pusę metų Jonas Jučas užsitraukė aktorių bendruomenės nemalonę, praėjusią savaitę bulvarinėje spaudoje pasiūlęs darbu Lietuvoje nepatenkintiems aktoriams važiuoti į užsienį skinti pomidorų, praneša LTV „Panorama“.
7. Eismo pažeidėjas V.Šustauskas vėl įkliuvo
Vygandas Trainys, Dienraštis "Lietuvos rytas", 2006 11 18
Skandalingas politikas ir ne mažiau skandalingas eismo dalyvis Laisvės sąjungos lyderis Vytautas Šustauskas kovoja dėl teisės vairuoti automobilį.
8. Koldūnai Petrai Gražuliui susuko galva
Dienraštis "Vakaro žinios", 2006 11 14
Skandalais garsėjantis Seimo narys Petras Gražulis įsipainiojo į dar vieną įtartiną istoriją.
9. Nemokama V.Šustausko agitacija Šiaulių savivaldybėje
Portalas "Delfi"", 2006 10 26
Vytautas Šustauskas politinę agitaciją pradėjo Šiauliuose.
10. Iš "pilietininko" P.Jurgučio vagys nugvelbė leidimą į Seimą
Portalas "Delfi", 2006 08 26
Skandalingai pagarsėjusį Pilietinės demokratijos partijos prezidiumo narį Pranciškų Jurgutį nemalonumai persekioja ne tik politikoje, bet ir gyvenime.
11. M.Murzos šalininkai Ariogaloje ieškojo V.Landsbergio
Portalas "Delfi", 2006 08 07
Į tradicinį tremtinių, politinių kalinių ir Laisvės kovų dalyvių sąskrydį užklydusiems Mindaugo Murzos vadovaujamiems radikalams nepavyko surengti provokacijos.
12. Tremtinių akivaizdoje
Nerijus Povilaitis, Laikraštis Tau, 2006 08 07
Į tradicinį tremtinių, politinių kalinių ir Laisvės kovų dalyvių sąskrydį užklydusiems Mindaugo Murzos vadovaujamiems radikalams nepavyko surengti provokacijos
13. Kalbas rėžė tik radikalai
Nerijus Povilaitis, Dienraštis "Laikraštis Tau", 2006 06 26
Kaune radikalai prisiminė prieš 65 metus kilusį sukilimą. Jį paminėti jie susirinko prie Vytauto Didžiojo karo muziejaus.
14. Lenkijos vicepremjeras neturi brandos atestato
Portalas "Delfi", 2006 06 07
Lenkijos vicepremjeras, žemės ūkio ministras Andrzejus Lepperis neturi brandos atestato, trečiadienį rašo dienraštis "Fakt", kuris nurodo, kad nors skandalais pagarsėjęs "Savigynos" lyderis baigė Žemės ūkio technikumą, jam nebuvo leista laikyti vidurinės mokyklos baigimo egzaminų.
15. Liberaldemai A.Paulauską vadina „nusifantazavusiu ir apsimelavusiu“
Justinas Vanagas, Portalas "Delfi", 2006 05 23
Seimo Liberalų demokratų frakcijos nariai antradienį susitikę su Valstybės saugumo departamento (VSD) direktoriumi Alvydu Pociumi bandė iš jo išgauti informaciją, ar liberaldemokratų lyderis Rolandas Paksas, „darbiečių“ vadovas Viktoras Uspaskichas ir kitos politinės partijos ar jų vadovai susiję su Rusijos specialiosiomis tarnybomis.
16. Skandalingas Rusijos politikas užsipuolė Angliją
Domantas Razauskas, Dienraštis "Laikraštis Tau", 2006 04 26
Ultranacionalistinės Rusijos liberalų demokratų partijos (RLDP) lyderis Vladimiras Žirinovskis pavadino Didžiąją Britaniją pagrindiniu istoriniu Maskvos priešu, rezgančiu prieš Rusiją įvairias pinkles ir provokacijas.
17. Lenkijoje – skandalas dėl atsegtų kelnių
Dienraštis "Lietuvos rytas", 2006 03 15
Lenkijoje šią savaitę kilo skandalas, kurį žiniasklaida jau pavadino „užtrauktuko afera“.
18. „Gėjų pupulio“ titulą pelnęs P.Gražulis homoseksualus siūlo izoliuoti
Eglė Digrytė, Portalas "Delfi", 2006 02 15
Seimo narys Petras Gražulis, homoseksualus viešai pavadinęs „nesveikais ir iškrypusiais“ žmonėmis, kurie „kelia pavojų visuomenei, nes tvirkina vaikus“, pelnė „Gėjų pupulio 2006“ titulą.
19. Kivirče - melo pėdsakai
Savaitraštis "Ekstra“, 2006 01 23
www.kontracepcija.lt - interneto svetainės, kurios autoriaus teisės priklauso farmacijos bendrovei "Janssen-Cilag", puslapis. Jame reklamuojasi ir Lietuvos privačių akušerių-ginekologų draugija (LPAGD), kurios narių sąraše - ir Seimo nario Antano Matulo pavardė.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas