Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Kam naudingi skandalai?


1. Nesveikos politinės konkurencijos metai
Jonė Kučinskaitė, Savaitraštis „Veidas“, 2007 01 04
"Veidas", prognozuodamas, kokie bus 2006-ieji, rašė, kad tai bus metai be Algirdo Brazausko, bet - su į abonentinį skandalą įklimpusiu Artūru Zuoku.
2. Ar išplauksime iš sąmokslo teorijų jūros?
Aloyzas Sakalas, Savaitraštis „Veidas“, 2007 01 04
Jau prabėgo gera savaitė nuo tada, kai ramybės apimti sėdėjome prie Kūčių stalo ir valgėme kalėdaičius užgerdami nervus dar labiau raminančiu aguonų pienu. O juos raminti tikrai buvo dėl ko.
3. 2006-ieji Lietuvos politikoje – žingsnis demokratijos brandumo link
Portalas alfa.lt", 2006 12 29
2006-ieji, kaip ir visi praėję metai, Lietuvos politikoje buvo spalvingi įvairiais įvykiais: laimėjimais ir pralaimėjimais, skandalais ir susitarimais.
4. V.Adamkus: besibaigiantys metai – ir įdomūs, ir liūdni
Eglė Digrytė, Portalas "Delfi"", 2006 12 28
Prezidentas Valdas Adamkus, praėjusių metų pabaigoje norėjęs išbraukti 2005-uosius iš savo gyvenimo, apie 2006-uosius taip nebesako.
5. Arnas Klivečka: "Kai baigsis skandalai - prarasiu darbą"
Evelina Garnelytė, Dienraštis "Lietuvos žinios"", 2006 12 02
"Beveik su visais politikais esame geri pažįstami, bet jiems sakau, kad draugais galime būti septynias dienas per savaitę, išskyrus ketvirtadienius, nuo 19.30 iki 20.30".
6. Kasdienis patiekalas - skandalų mišrainė
Giedrūna Girdenytė, Savaitraštis "Laikas“", 2006 11 03
Ir mėgstamiausias patiekalas gali sukelti šleikštulį, jeigu kasdien tik jį ir valgysi.
7. Trūksta skandalų pūskit burbulus!
Giedrūna Girdenytė, Savaitraštis "Laikas“, 2006 08 04
Lietuvos žmonės, neišmanantys šalies politikos iš vidaus ir nė karto nepakėlę uždangos, ant kurios didelėmis raidėmis užrašyta „DEMOKRATIJA", tikriausiai mano, kad viskas, kas skelbiama ir rašoma, yra teisinga.
8. Skandalai - gera priedanga uždaryti archyvus?
Audrius Bačiulis, Savaitraštis „Veidas“, 2006 06 08
Prieš mėnesį, kai visuomenės dėmesį jau buvo prikausčiusi valdančiosios daugumos krizė, Vyriausybė perdavė Seimui svarstyti Asmens duomenų apsaugos įstatymo pataisas, įtvirtinančias valstybės archyvuose sukauptų istorinių dokumentų uždarumą tyrinėtojams.
9. Sąmokslai valdžios olimpe
Mindaugas Pliauga, Portalas "Delfi", 2006 05 19
Lietuva išgyvena kol kas nedidelę valdžios krizę, kuri bet kuriuo momentu gali peraugti į gilią politinę krizę.
10. Nešvariu skalbinių kvartetas
Robertas Kartavičius, Danas Nagelė, Dienraštis "Vakaro žinios", 2006 04 24
Politinės skyrybos
Iki postų persi dalijimo koalicinėje šeimoje tvyrojo prisirišimas, sutuoktinių nuodėmių slėpimas nuo visuomenės.
11. Skandalų serija. Kam ji naudinga?
Olava Strikulienė, Dienraštis "Respublika", 2006 04 10
Pavasariop vienas po kito ėmė pokšėti skandalai.
12. A.Skardžiaus pavardė tapo šantažo įrankiu
Savaitraštis „Ekstra“", 2006 04 10
Seimą aptarnaujančios valstybinės įmonės "Greminta", valdančios parlamento restoraną, darbuotojos pastaruoju metu sulaukė grasinimų iš vieno pagrindinių produkcijos tiekėjų - UAB "Litbana".
13. A. Paulauskas: skandalų nelemia vienas asmuo
Portalas “Bernardainai.lt”, 2006 03 27
Trejus metus Lietuvą krečiančiuose politiniuose skandaluose nuolatos minima Seimo pirmininko, Naujosios sąjungos (socialliberalų) lyderio Artūro Paulausko pavardė.
14. Skandalinga policijos knyga – nemodernaus mąstymo pasekmė, mano konservatoriai
Justinas Vanagas, Portalas "Delfi", 2006 03 21
Seimo konservatoriams antradienį susitikus su policijos generaliniu komisaru Vytautu Grigaravičiumi pasirodė, kad kontrastas, kuris matosi tarp visiškai tuščioje vietoje sukurtos Lietuvos kariuomenės ir ant sovietinės milicijos pamatų kurtos Lietuvos policijos, yra labai akivaizdus.
15. Lietuva dėl skleidžiamų prasimanymų pareiškė protestą Baltarusijai
Portalas "Delfi", 2006 03 02
Lietuvos užsienio reikalų ministerija (URM) per Lietuvos atstovybę Minske ketvirtadienį Baltarusijos užsienio reikalų ministerijai išreiškė nepritarimą skleidžiamiems prasimanymams apie tariamai rengiamus perversmus Baltarusijoje.
16. Baltarusijos KGB pirmininkas tvirtina, jog atskleistas opozicijos sąmokslas užgrobti valdžią
Portalas "Delfi", 2006 03 01
Baltarusijos valstybės saugumo komitetas atskleidė radikaliosios opozicijos parengtą scenarijų jėga užgrobti valdžią po prezidento rinkimų, trečiadienį spaudos konferencijoje Minske pareiškė KGB pirmininkas Stepanas Suchorenka.
17. Lietuviai atsiriboja nuo pranešimų apie suklastotą tyrimą
Dienraštis "Verslo žinios", 2006 02 28
Lietuvos sociologai atsiribojo nuo pranešimų apie neva jų Baltarusijoje atliktą suklastotą prezidento rinkimų rezultatų tyrimą.
18. "Smegenų plovėjas" iš STT
Rytas Staselis, Dienraštis "Vakaro žinios", 2006 02 28
Skandalais garsėjančios įmonių grupės "Rubicon group" valdybos narys Arūnas Mačiuitis užsimojo pasibylinėti su Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Vilniaus valdybos viršininku Vaidu Skirmantu.
19. Skandalai: kam nuodas, kam vaistas
Virgis Valentinavičius, Savaitraštis „Atgimimas“, 2006 01 12
Neoficialiai prezidentūra teisinasi esą reikia palaikyti Brazauską prieš atsigaunantį Uspaskichą. Gal ir reikia, bet tuomet tenka rinktis - ar laikytis viešai deklaruojamos moralios politikos principų, ar žaisti politinius žaidimus.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas